تغییر رنگ دندان ها – جای خالی میان دو دندان

تغییر رنگ دندان ها - جای خالی میان دو دندان
چکیده این مطلب : انتشار :سپتامبر 28, 2018بدون دیدگاه

 

تغییر رنگ دندان ها - جای خالی میان دو دندان تغییر رنگ دندان ها و جای خالی میان دو دندان از جمله مسائل مهمی است که در زیبایی و سلامت دندان هرشخص مفید به حساب می آید. مواد تاثیر گذار بر دندان ها تغییر رنگ دندان ها: گاهی دندان ها رنگ خود را از دست می دهند این تغییر رنگ ممکن است به دلیل ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

تغییر رنگ دندان ها – جای خالی میان دو دندان

تغییر رنگ دندان ها و جای خالی میان دو دندان از جمله مسائل مهمی است که در زیبایی و سلامت دندان هرشخص مفید به حساب می آید.

مواد تاثیر گذار بر دندان ها

تغییر رنگ دندان ها:

گاهی دندان ها رنگ خود را از دست می دهند این تغییر رنگ ممکن است به دلیل مصرف مداوم  نوشابه و خوراکی هایی باشد که به دندان آسیب می رسانند.

یکی از راه های ازبین بردن این عیب سفید کردن آن هاست (صفحه ۴۶) گاهی برای زیبا جلوه دادن دندان های پیشین روکشی ظریف برای آنها می سازند.

 

جای خالی میان دو دندان

از آنجا که دندان های جلودر معرض دید قرار دارند،بنابراین کوچک ترین نقص در آنها به چشم می آید و چشم انداز دهان را زشت جلوه می دهد.

برای ازبین بردن فاصله میان این دندانها میتوان به جای استفاده از روکش ظریف آنها را با موادی ترمیم کرد که رنگ دندان ها را کاملا سفید و طبیعی جلوه می دهد.

 

تغییر رنگ دندان ها - جای خالی میان دو دندان

 

جای خالی بیش از یک دندان میان دو دندان

چنانچه روکش طبیعی دندان  مینا به دلیل پوسیدگی و عواملی از این دست از بین رفته باشند در صورت سالم بودن ریشه می توان روکش آن را ترمیم کرد.

حدود نیم قرن پیش برای ترمیم دندان های جلو از روکش طلا یا نقره استفاده می کردند اما امروزه از مواد ترمیمی سرامیکی (پر کردن چند مرحله ای با سرامیک) استفاده می شود. روشی که بی نقص است و دندان ها را زیبا می کند.

از قدیم گفته اند دندانی را که درد می کند باید کشید و امروزه اگر دندانی به شدت آسیب دیده بود باید از دهان بیرون کشیده شود اما آیا برای از بین بردن جای خالی دندان فاسد راهی است؟

 

ضایعه دندان

امروزه علم دندان پزشکی پیشرفته راه حل های متعددی را پیش روی ما گذاشته است. یکی از این راه ها استفاده از دندان های مصنوعی با بافت پیوند انفرادی و یا بافت پیوندی دقیق است.

 

لثه:

تاب خوردگی لثه هم یکی دیگر از بیماری های لثه است . در این مورد روش های متفاوت جراحی به کمک می آید که نتایج بسیار خوبی هم به دنبال دارد.

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید