هزینه لیفت ابرو بدون جراحی؟ 4 روش نوین لیفت ابرو بدون جراحی !!

هزینه لیفت ابرو بدون جراحی؟ 4 روش نوین لیفت ابرو بدون جراحی !!
چکیده این مطلب : انتشار :آوریل 17, 2019بدون دیدگاه

 

هزینه لیفت ابرو ، نتایجی که لیفت ابرو بدون جراحی به دنبال دارد و همینطور مدت ماندگاری این نتایج ، از مهم ترین مسائلی است که بیشتر افراد با جستجوی آنها سعی در انتخاب درست و به جا در مورد انجام یا عدم انجام لیفت ابرو به صورت غیر تهاجمی دارند . بدیهی است افراد هر چقدر تمایل به انجام ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

هزینه لیفت ابرو ، نتایجی که لیفت ابرو بدون جراحی به دنبال دارد و همینطور مدت ماندگاری این نتایج ، از مهم ترین مسائلی است که بیشتر افراد با جستجوی آنها سعی در انتخاب درست و به جا در مورد انجام یا عدم انجام لیفت ابرو به صورت غیر تهاجمی دارند . بدیهی است افراد هر چقدر تمایل به انجام جراحی لیفت ابرو داشته باشند اگر ببینند هزینه لیفت ابرو بیشتر از مقداری است که توان پرداخت آن را دارند ، حداقل برای مدتی تامل می کنند . در این گونه موارد اگر تحقیقات فرد را به این تشخیص رسانده باشد که مزایای لیفت ابرو بدون جراحی بیشتر از معایب ناچیز آن است حتما به انجام آن ترغیب خواهد شد .

 

پس با ما همراه باشید تا هم درباره هزینه لیفت ابرو و هم در مورد انواع روش های جراحی لیفت ابرو اطلاعات خوب و مفیدی کسب کنید و بتوانید بهترین تصمیم را در این رابطه بگیرید .

جهت آگاهی از 8 روش جراحی و غیرجراحی مقاله لیفت ابرو را بخوانید.

روش های نوین بالا بردن ابرو بدون جراحی 

لیفت ابرو بدون عمل جراحی روش های مختلفی دارد که عبارتند از :

 

1 . لیفت ابرو بدون جراحی و با استفاده از با بوتاکس

این روش نسبت به جراحی لیفت ابرو هزینه پایین تری دارد به علاوه اینکه غیر تهاجمی بوده و عوارض جراحی اندوسکوپیک را نیز ندارد. لیفت ابرو بدون جراحی گزینه مناسبی است برای افرادی که فعالیت اجتماعی دارند و یا به سر کار می روند چرا که  به زمان کوتاهتری جهت بهبودی نیاز دارد. عملکرد بوتاکس بدین صورت است که پس از تزریق به نواحی تعیین شده نظیر انتهای ابروها و یا نزدیک دو شقیقه، باعث می شود تا عضله هایی که ابروها را به سمت پایین کشیده اند شل شوند، در نتیجه عضله های مقابل که وظیفه بالا کشیدن ابرو را بر عهده دارند قدرتی دو چندان می گیرند و به راحتی ابرو را به سمت بالا می کشند.

علاوه بر این تزریق بوتاکس با رفع چین و چروک های به وجود آمده باعث می شود تا فرد تا حدودی چهره جوان و شاداب خود را دوباره بازیابد. در صورتی که تزریق به خوبی انجام شود حتی در حالت لبخند نیز ابروهای فرد بالا بودن خود را حفظ می کنند. البته باید گفت که لیفت ابرو با بوتاکس ممکن است برای همه افراد لازم نباشد و یا کارایی نداشته باشد؛ تشخیص این موضوع بر عهده پزشک می باشد. ماندگاری لیفت ابرو بدون جراحی با استفاده از تزریق بوتاکس اغلب بین 3 تا 6 ماه به طول می انجامد. به همین دلیل جهت افزایش ماندگاری بوتاکس لازم است هر چند وقت یکبار تزریق را تکرار کرد.

 

2 . بالا بردن ابرو با استفاده از تزریق ژل

در این روش ابتدا نواحی تعیین شده با استفاده از کرم بی حس کننده موضعی ، بیحس می شوند و پس از آن تزریق ژل چندین بار و بسته به میزان مورد نیاز جهت لیفت انجام می شود. لیفت ابرو بدون عمل و از طریق تزریق ژل ممکن است باعث شود تا مدتی پس از تزریق صورت حالت ورم و کبودی جزئی داشته باشد که البته هیچ جای نگرانی نیست چرا که این علائم موقتی و پس از گذشت مدتی کوتاه به مرور برطرف می گردد. به همین دلیل فرد می تواند در کوتاهترین زمان به کارهای روزمره و فعالیت های اجتماعی خود بازگردد.

هزینه لیفت ابرو بدون جراحی - قیمت لیفت ابرو بدون جراحی

اینکه لیفت ابرو با تزریق ژل چقدر دوام دارد به تعداد دفعاتی بستگی دارد که تزریق ژل انجام می شود اما در حالت کلی می توان گفت بالا بردن ابرو بدون جراحی با این روش بین 4 تا 9 ماه ماندگاری دارد.

بیشتر بخوانید
لیفت پیشانی به چند روش انجام می شود؟! هزینه لیفت پیشانی با نخ !!

 

3 . لیزر روشی دیگر برای لیفت ابرو بدون جراحی

لیفت ابرو بدون جراحی و با استفاده از لیزر به رغم مزیت هایی که دارد در بین افراد روشی کمتر شناخته شده است. از جمله مزایای لیفت ابرو با لیزر می توان به این موارد اشاره کرد که دیگر نیازی نیست فرد نگران واکنش بدن به مواد تزریق شده در روش های تزریق ژل و بوتاکس باشد. البته نباید این مسئله را نیز فراموش کرد که لیفت ابرو با لیزر نسبت به روشهای ذکر شده در بالا اندکی تهاجمی تر است و به دلیل اینکه جهت اصلاح افتادگی ابرو و برطرف کردن چین و چروک ها، در ناحیه درمان باعث ایجاد برش می شود احتمال بروز زخم و یا عفونت را نسبت به روشهای دیگر افزایش می دهد به علاوه اینکه خونریزی در این روش کمتر و مدت زمان بهبودی نیز کوتاهتر می باشد.. از این رو گاهی بنا به تشخیص پزشک روشهای لیفت ابرو بدون جراحی با هم ترکیب می شوند تا علاوه بر نتایج موثرتر کمترین میزان آسیب و عارضه را به فرد وارد کنند.

 

روش کار در لیفت ابرو با لیزر بدین صورت است که پس از استعمال کرم بیحسی موضعی،  حدود 6 شکاف کوچک در بخش های از صورت که زیاد در معرض دید نمی باشد ایجاد می شود. پس از آن با استفاده از تکنولوژی تجهیزات اپتیکی  نواحی ای که قابل دسترسی نیست به صورت ویدیوئی تصویر برداری می شود و به جراح این امکان را می دهد که به سادگی بتواند به این مناطق مسلط شود و با دقت نقطه به نقطه ای که نتیجه تجهیزات لیزری است بهترین عملکرد را در بالا کشیدن ابرو داشته باشد. در طول فرآیند لیفت ابرو با لیزر، عضلاتی از صورت که باعث می شوند ابروها به سمت پایین کشیده شوند به علاوه بخش هایی از پوست پیشانی کم کم شل شده و پس از آن جراح برخی از عضلات این بخش را به سمت بالا کشیده و سپس در جای مناسب بخیه می زند تا بدین صورت چروک پیشانی برطرف گردیده و ابروها به طرف بالا کشیده شوند.

 

لیفت ابرو بدون جراحی - هزینه لیفت ابرو با نخ - فیلم لیفت ابرو با نخ

 

4 . لیفت با هایفوتراپی پس از پرداخت هزینه لیفت ابرو

لیفت ابرو بدون جراحی و با استفاده از هایفو تراپی روشی مدرن و جدید برای بالا کشیدن ابرو به شمار می آید. این تکنولوژی با استفاده از متمرکز کردن انرژی اولتراسوند با چگالی زیاد سبب ایجاد گرما به شکل موضعی شده که همین امر سبب می شود پس از تابانیده شدن بر روی پوست ، آن را کشیده و صاف کند. با اینکه این روش جدیدترین روش به حساب می آید اما نسبت به دیگر راههای لیفت ابرو بدون عمل ، هزینه ای به مراتب کمتر دارد. پس از تکمیل روند لیفت با هایفو پوست افتاده بر روی ابروها به سمت بالا کشیده شده و پوست پیشانی نیز صاف می شود. نتیجه آن جوانتر شدن و جذابتر شدن چهره فرد با کمترین میزان عوارض می باشد.

 

5 . لیفت ابرو با ورزش

لیفت ابرو با ورزش یکی دیگر از روش های لیفت ابرو بدون جراحی به شمار می رود . این روش های اگر چه ساده اند اما اگر جدی گرفته شوند می توانند اثرات فوق العاده خود را به شما ثابت کنند !! در این جا برخی از از روش های ورزشی لیفت ابرو را برای شما بیان می کنیم :

 

 . حرکت اول :

هر دو چشم خود را ببندید . در این حالت سعی کنید پلک ها را به هم فشار دهید و همزمان ابروها را تا جایی که می توانید به سمت بالا بکشید . چند ثانیه در همین وضعیت بمانید . بهتر است این حرکت را به طور روزانه و هر بار با 10 تا 15 مرتبه تکرار انجام دهید .

بالا کشیدن ابرو بدون جراحی - بالا بردن ابرو بدون جراحی

 

 . حرکت دوم :

چشم های خود را به حالت عادی باز نگه داشته و به سمت روبه رو خیره شوید . سعی کنید سرتان را در وضعیت ثابت قرار دهید . سپس بدون اینکه سرتان تکان بخورد ، چند ثانیه به بالا یا پایین نگاه کنید و بعد چپ و راست را بنگرید . برای به دست آوردن نتیجه قابل توجه لازم است نگاه کردن از هر یک از جهات بالا ، پایین ، چپ و راست را 6 مرتبه تکرار نمایید .

بیشتر بخوانید
کوچک کردن غبغب مناسب چه افرادی است؟! به روز ترین راهکارهای برداشتن غبغب !!!

 

 . حرکت سوم :

تا جایی که برایتان امکان دارد ، به سمت پایین نگاه کنید ، آنقدر که چشم ها تقریبا بسته شوند . در حین انجام این کار باید کشش را کاملا حس نمایید .

بالا بردن ابرو بدون جراحی - لیفت ابرو بدون عمل

حال 5 ثانیه چشم ها را در همین وضعیت قرار دهید بعد از آن تلاش کنید تا حد ممکن و به اندازه ای که باز احساس کشش کنید به سمت بالا خیره شوید . دوباره 5 ثانیه در این وضعیت بمانید . پیشنهاد ما این است که حرکت اول را هر بار 6 مرتبه تکرار نمایید .

 

اقدامات پیش از لیفت ابرو بدون عمل

  1. تا چند هفته پیش از لیفت از کشیدن سیگار و مصرف دخانیات پرهیز نمایید.
  2. ترجیحا در صورتی که از سلامتی کاملی برخوردار هستید به سراغ این لیفت بروید.
  3. از نوشیدن الکل و مصرف داروهای ضد التهابی تا یک هفته پیش از لیفت ابرو اجتناب کنید.
  4. در صورتی که پوست کلوئیدی دارین حتما پیش از لیفت ابرو پزشک را در جریان قرار دهید.

 

مراقبت های بعد از لیفت ابرو

سعی کنید مراقبت های تجویزی پزشک را بر اساس دستورالعمل ها و مو به مو اجرا کنید.

بعد از لیفت ابرو بدون جراحی می توانید و پس از گذشت فقط چند روز به فعالیت ها و زندگی اجتماعی تان بازگردید.

بدون دستور پزشک از کمپرس سرد یا گرم بر روی محل درمان قرار ندهید و سعی کنید از کرم ها و پمادهای تجویز شده بر روی آن ناحیه بمالید.

در روز تعیین شده برای جلسات معاینه پس از درمان سر وقت حاضر شوید.

تا تکمیل بهبودی از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و یا کاری خودداری نمایید.

از انجام دادن کارهایی که سبب فشار آوردن به ناحیه سر و پیشانی می شود جدا خودداری کنید.

تا چند روز هنگام استراحت و خواب در موقعیتی قرار بگیرید که سرتان بالاتر از بدنتان قرار داشته باشد.

 

عوارض لیفت ابرو بدون جراحی

  • پس از تزریق ژل و بوتاکس احتمال بروز کبودی و تورم وجود دارد که امری طبیعی است و طی 2 هفته به مرور کاهش یافته و سپس به کلی برطرف می شود.
  • در لیفت با لیزر امکان بروز زخم هایی وجود دارد که در صورت مراقبت کردن از آنها به ندرت اسکار به جا می گذارد.
  • در ماه اول بعد از لیفت ابرو، ممکن است چهره فرد حالتی متعجب به خود بگیرد و ابروها تا حدودی بالاتر از حالت معمول خود قرار داشته باشد. پس از آن به تدریج ابروها به حالت نرمال در می آید و چهره حالتی طبیعی تر پیدا می کند.

 

هزینه لیفت ابرو

در حالت کلی هزینه لیفت ابرو حدودا 3 میلیون تومان بر آورد می شود با این وجود این رقم تقریبی است و در همه جا یکسان نیست.

به همین دلیل توصیه می کنیم اگر پیش از هرگونه اقدامی به دنبال هزینه لیفت ابرو نهایی می باشید، در شهری که ساکن هستید به جستجو بپردازید، در غیر این صورت بعید نیست که در برآورد نهایی هزینه لیفت ابرو و بالا کشیدن ابرو با درصدی از خطا مواجه شوید. چرا که هزینه لیفت ابرو در شیراز با هزینه لیفت ابرو در تهران و هزینه لیفت ابرو در تبریز، مشهد و یا اصفهان به دلیل تفاوت در دستمزد پزشکان هر منطقه ، مهارت و تجربه پزشک و همینطور نوع کلینیک زیبایی لیفت، تکنولوژی به کار رفته و ابزارهای مورد استفاده در حین درمان بسیار متفاوت است. 

 

جهت کسب اطلاع از مراکز معتبر و حرفه ای با مناسب ترین هزینه لیفت ابرو و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

 

بیشتر بخوانید : جراحی زیبایی صورت

 

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید