پلکسر بینی و پلکسر پلک چشم چیست ؟!! معجزه ای باورنکردنی به نام پلکسر !

پلکسر بینی و پلکسر پلک چشم چیست ؟!! معجزه ای باورنکردنی به نام پلکسر !
چکیده این مطلب : انتشار :فوریه 15, 2020بدون دیدگاه

 

پلکسر بینی پلکسر بینی و پلکسر پلک معجزه ای شگفت انگیز است که با رفع افتادگی پلک و چین و چروک اطراف آن ، برطرف کردن زوایه چشم و فرم دهی به بینی ، جلوه و زیبایی چشم را بیشتر می کند و چهره فرد را به شادابی چندین سال قبل باز می کرداند . از طرفی با انجام پلکسر بینی ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

پلکسر بینی

پلکسر بینی و پلکسر پلک معجزه ای شگفت انگیز است که با رفع افتادگی پلک و چین و چروک اطراف آن ، برطرف کردن زوایه چشم و فرم دهی به بینی ، جلوه و زیبایی چشم را بیشتر می کند و چهره فرد را به شادابی چندین سال قبل باز می کرداند . از طرفی با انجام پلکسر بینی می توان فرم بینی ر بهبود بخشید و آن را زیباتر کرد . پس از این تکنیک درمانی و زیبایی ، سن فرد کمتر از چیزی که واقعا هست به نظر می رسد و این نتیجه بسیار رضایت بخش خواهد بود .

 

از مهم ترین دلایل پرطرفدار بودن پلکسر پلک بالا و پلکسرچشم ، کمتر تهاجمی بودن آن و کوتاه بودن طول دوره بهبود پس از درمان است که بدون نیاز به عمل جراحی ، استفاده از سوزن و حتی بدون ناراحتی چندانی ، می توان نتایجی فوق العاده به دست آورد . از طرفی عوارض این روش در مقایسه با مزایای آن بسیار ناچیز است .

 

در این مطلب قصد داریم تا به نحوی احسنت به بررسی مناسب ترین افراد برای انجام پلکسر بینی و پلک و اینکه پلکسر چشم چیست و نحوه انجام آنها چگونه است ، بپردازیم . در کنار بیان مزایا و عوارض این نوع درمان ، اشاره ای نیز به قیمت پلکسر چشم و هزینه پلکسر پلک بالا داشته باشیم . با ما همراه باشید .

 

بهترین افرادی که می توانند بدون نگرانی ، پلکسر بینی و یا پلکسر پلک انجام دهند

بهترین کاندیدای این روش ، افرادی اند که پوست آنها دچار شلی شده باشد یا اینکه پوستشان ، چین و چروک سطحی داشته باشد . به علاوه افرادی که دوست دارند بینی شان بدون نیاز به عمل جراحی ، فرم بگیرد نیز می تواند از پلکسر بینی نتایج خوبی به دست آورند ، به این شرط که بینی شان گوشتی باشد ، نه استخوانی .

 

چه افرادی از انجام پلکسر پلک و بینی منع می شوند ؟

کسانی که قصد پلکسر پلک دارند در صورتی که پوست پلکشان ضخیم باشد یا به اصطلاح پف داشته باشد ، باید از این کار صرف نظر کنند چرا که نتیجه چندانی به دست نمی آورند . علاوه بر این انجام پلکسر بینی ، پلکسر چروک زیر چشم و رفع پف زیر چشم با پلکسر ، برای این افراد خطر دارد :

 1. افرادی که به سرطان دچار هستند .
 2. خانم هایی که باردار هستند .
 3. افرادی که دچار بیماری های خود ایمنی می باشند .
 4. کسانی که به دلیل داشتن دیابت کنترل نشده ، روند بهبودی آنها با مشکل روبه رو خواهد شد .
 5. کسانی که دچار بیماری های ویروسی پوست مانند هرپس فعال می باشند و یا بیماری های عفونی باکتریایی دارند .

 

فرآیند پلکسر پلک چشم و بینی چیست ؟

در این تکنیک که از آن به عنوان روشی پویا ، یاد می شود ، اپراتور بر تک تک مراحل مختلف آن ، به طور کامل کنترل دارد . در هر یک از این مرحله ها اپراتور از بیمار می خواهد که در زمان مشخصی چشم ها را باز و یا بسته نماید . یکی از لذت بخش ترین اتفاقات این فرایند این است که می توان تاثیر آن را به صورت آنی و بلافاصله بعد از عمل ، مشاهده نمود .

 

پلکسر پلک در مشهد - پلکسر پلک در شیراز

 

این روش بدون نیاز به بریدن پوست اضافه ، تنها با استفاده از پلکسر می توان چربی ها و پوست اضافه را حذف کرده و به رفع چین و چروک و افتادگی پرداخت .

 

نحوه عمل هم بدین صورت است که پزشک ، پس از بی حس کردن نواحی مورد نظر ، نقاط کوچکی را بر روی سطح پوست از طریق پلاسمایی که از دستگاه پلکسر تولید می شود ، ایجاد می نماید . نکته مهمی که پزشک ماهر و متخصص آن را حتما رعایت می کند این است که  هر یک از این نقاط حدودا 0.5 میلی متر با یکدیگر فاصله دارند ، این کار سبب می شود تا انعطاف پذیری حرکت پلک تا زمانی که روش کامل شود ، حفظ شده و دچار اختلال نشود .

بیشتر بخوانید
نحوه جراحی چال لپ و 11 نکته جالب در مورد آن!! هزینه عمل چال گونه !

مدت زمان پلکسر بینی و پلکسر چروک زیر چشم حدود 20 دقیقه می باشد . تاثیرات این متد ، به صورت دایره هایی با قطر کمتر از 1 میلی متر می باشد که تنها 5 تا 7 روز نیاز به زمان دارد تا بهبود یابند . گفتنی است که اوج نتایج اغلب پس از 1 تا 4 دوره درمان حاصل می گردد که البته در این ورد نیز نباید از تاثیر شرایط پوستی بر نتایج حاصل شده ، غافل شد .

 

پلکسر بینی و پلکسر پلک بالا چه مزیت هایی دارند ؟

پلکسر درست برعکس دیگر تکنیک ها ، به التهاب بافت های اطراف ناحیه درمان ، منجر نمی شود . آن هم به این دلیلی که تنها بر روی مرز لایه های پایه محدود می گردد . علاوه بر این در درمان های پلکسر پلک چشم و پلکسر بینی ، پس از درمان ، شاهد خونریزی و نکروز در بافت های اطراف ، نخواهیم بود . این مزیت ها را مطالعات بافت شناسی بافت هایی که با استفاده از پلکسر بهبود یافته اند ، به اثبات رسانده است .

 

پلکسر پلک در کرج - مراقبت بعد از پلکسر پلک

 

علاوه بر موارد ذکر شده ، از طریق پلکسر زیر چشم ، بینی یا پلکسرچشم ، هم نتایج مورد نظر فرد حاصل می شود و هم اینکه دیگر نیازی نیست فرد کارهای روزمره اش را تا مدتی کنار بگذارد چرا که می تواند بلافاصله به سر کار خود بازگردد . به علاوه می توان طی 5 روز ریکاوری ، از مقداری آرایش برای پوشاندن نواحی درمان شده استفاده کرد .

 

تفاوت بین لیزر درمانی و پلکسر چشم چیست ؟

پلکسر ، لیزر نیست . در واقع پلکسر عملکردی کاملا متفاوت با لیزر دارد . بدین معنی که :

 

پلکسر :

به پوست ، آسیبی وارد نمی کند و می توان از آن برای تمام انواع پوست استفاده کرد . از طرفی بعد از پلکسر بینی و پلکسر پلک بالا ، در بدن التهاب و یا واکنشی نامطلوب اطراف بافت درمان شده دیده نمی شود .

 

پلکسر بینی - پلکسر پلک

 

به علاوه با پلکسر چروک زیر چشم ، خطر ابتلا به التهاب هایپرپیگمنتی بعد از درمان تقریبا صفر است . از طرفی مدت زمان مورد نیاز برای بهبودی بعد از پلکسر پلک چشم و پلکسر بینی بسیار کوتاه است .

 

و اما لیزر :

در روش لیزر ، پروتون ها را جهت تبخیر پوست به کار می برند و این باعث می شود بافت پوستی ، آسیب نمی رساند . بافت های تحت درمان لیزر ، انرژی های ساطع شده را به شیوه های مختلف جذب می کنند .

با اینکه لیزر درمانی می تواند لایه پایه را اصلاح نماید اما همراه با آن احتمال بروز التهاب و نکروز در لایه های عمیق تر را نیز خواهد داشت . همین امر سبب می شود لایه های پوستی مجددا ساخته شوند و در نتیجه فرایند کلاژن سازی مدت زمان بیشتری طول می کشد .

 

مدت زمان ریکاوری پس از پلکسر بینی  و رفع پف زیر چشم با پلکسر چقدر است ؟

پس از پلکسر چروک زیر چشم ، لکه های کوچکی بر روی پوست باقی می مانند که چیزی حدود 5 تا 7 روز زمان می برد تا از بین رفته و بهبود یابند . در این مدت برای پوشاندن این نقاط از لوازم آرایشی بهره برد .

 

هزینه پلکسر پلک بالا - پلکسرچشم

 

بعد از گذشت حدودا 2 تا 3 روز احتمال دارد ناحیه ای که تحت درمان پلکسر پلک بالا و یا پلکسر بینی قرار گرفته است ، مقداری متورم گردد . پس از طی دوره ای که اثرات لکه های ناشی از پلکسر از بین می روند ، این اجتمال دور از انتظار نیست که پوست ، بین 1 تا 2 هفته کمی قرمز باشد . در این مورد باید سعی نمایید تا از کرم های تجویز شده بر روی پوست استفاده کنید تا علاوه بر رفع حساسیت ، پوست دوباره ساخته شده و دوران بهبود کاهش یابد .

 

قیمت پلکسر چشم - پلکسر پلک بالا

 

 

مراقبت های بعد از پلکسر پلک و پلکسر بینی گوشتی

مراقبت های بعد از درمان ، همیشه جزئی مهم از فرآیند درمان بوده است . در مورد پلکسر پلاس بینی نیز ، مراقبت هایی که زخم ها را در برابر گرما ، آسیب آفتاب و افزایش رنگدانه بر روی ناحیه درمان شده محافظت می کند ، به همین اندازه مهم اند و تنها با رعایت آنهاست که فرد می تواند به نتایج مطلوب امیدوار باشد . از جمله این مراقبت ها عبارت است از :

 • جهت رفع حساسیت زخم ها ، لازم است آنها را 2 بار در روز با کلوئید سیلور تمیز نمایید .
 • زمانی که زخم ها خشک شد ، باید از ضد آفتاب با SPF 50 بر روی ناحیه درمان شده بمالید .
 • به شکل غیر عادی نقاط ایجاد شده دست نزنید و آنها را دستکاری نکنید . فقط صبور باشید چرا که چند روز بعد برطرف می شوند . در غیر این صورت اگر یعی کنید آنها را مالش داده و یا جدا سازید ، ماندن جای زخم ها دور از انتظار نیست .
 • سعی کنید حتی المکان از سونا و جکوزی بپرهیزید چرا که احتمال بروز عفونت در ناحیه پلکسر زیر چشم و یا ناحیه ای از بینی که تحت پلکسر بینی بوده است را بالا می برد .
 • تا زمان بهبودی کامل ، غذاهای تند و خوردن غذاهای حساسیت آور مانند کرفس ، تره فرنگی و جعفری ، مصرف نکنید . به علاوه در طول این مدت باید از محصولاتی که حاوی الکل و یا انواع رایحه ها می باشند ، پرهیز نمایید .
 • تا 3 ماه نباید در معرض نور شدید خورشید قرار بگیرید . در غیر اینصورت رنگدانه ها پر رنگ شده و اثر زخم باقی می ماند . در واقع رنگدانه های موقتی بعد ازرفع زخم ، بر روی منطقه درمان شده وجود دارد اما به مرور و بعد از حدود 1 ماه ،فروکش می کنند . 2 ماه لازم است تا رنگدانه های پوست به حالت طبیعی قبل از درمان بازگردد .
بیشتر بخوانید
تزریق ژل به صورت چگونه است؟ مراقبت بعد از تزریق ژل صورت !!!

 

هزینه پلکسر پلک بالا - پلکسر چشم چیست

 

دیگر موارد مراقبتی بعد از پلکسر پلک چیست ؟

 • توصیه می شود تا قبل از خشک شدن رخم ها و شکل نگرفتن پوست ، از مواد آرایشی استفاده نفرمایید .
 • از دیگر موارد مراقبت بعد ازپلکسر پلک این است که به هیچ وجه بعد از درمان ، پوست را با مشمع نپوشانید .
 • بروز کمی تورم بعد از رفع پف زیر چشم با پلکسر و یا پلکسر چروک زیر چشم طبیعی است ؛ با این اصل که براساس منطقه قابل درمان و بیمار ، میزان تورم متفاوت است . قطعا چشم ها 2 تا 4 روز متورم اند . اگر به دلیل این ورم اذیت می شوید می توان با استفاده از آنتی هیستامین و ایبوپروفن ، این مشکل را تا حدی بهبود بخشید .
 • ناحیه ای که تحت درمان توسط پلکسرچشم و یا پلکسر بینی قرار گرفته است تا 4 هفته در نعرض آفتاب قرار ندهید . در این مدت عینک آفتابی یا کلاه آفتاب گیر بسیار به کار می آید .
 • تا زمان بهبودی کامل زخم ها ، از نگهداری و مراقبت از هر گونه حیوان اهلی یا حیوان خانگی را فراموش کنید چرا که می تواند به عفونت زخم ها منجر شوند . از طرفی استفاده طولانی مدت از موبایل نیز می تواند این مشکل را به وجود آورد .
 • بعد از پلکسر پلکدر شیراز ، پلکسر پلک در مشهد و یا در کرج ، 1 تا 2 ماه زمان برای بهبودی کامل شما لازم است .
 • توجه به این نکته بسیار اهمیت دارد که در صورت مشاهده هر گونه قرمزی و یا داغ شدن زخم و یا بدبو شدن آن بلافاصله مراقبت های پزشکی را در جریان گذاشته و در خواست کمک نمایید ، چرا که این ها علائم عفونت می باشد و می تواند برای زیبایی و سلامت فرد ، خطر آفرین و آسیب زننده باشد .

 

قیمت پلکسر چشم و پلکسر پلک در شیراز و مشهد و … چقدر است ؟

اگر چه در این مورد نمی توان به قطع نظر داد و باید مولفه های تاثیر گذار در قیمت نهایی پلکسر پلک در مشهد و یا پلکسر پلک در کرج و یا حتی فاکتورهای موثر در هزینه نهایی پلکسر بینی را در نظر گرفت . اما به صورت تقریبی باید برای هر جلسه درمانی پلکسر بینی و چشم ، بین 300  تا 800 هزار تومان به همراه داشت .

 

 

جهت کسب اطلاع از مراکز معتبر پلکسر بینی ، پلک و چروک زیر چشم با ما تماس بگیرید .

 

 

مطالعه بیشتر : جراحی زیبایی صورت

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید