رفع غبغب در یک جلسه چطور ممکن است ؟! سریعترین راه رفع غبغب !!!

رفع غبغب در یک جلسه چطور ممکن است ؟! سریعترین راه رفع غبغب !!!
چکیده این مطلب : انتشار :نوامبر 28, 2019بدون دیدگاه

 

رفع غبغب دغدغه افرادی شده است که از افتادگی غبغب خود ناراضی اند و در پی راهکاری برای رفع این مشکل می باشند . چرا که برطرف شدن غبغب می تواند تا حد زیادی جوانی فرد را بازگرداند . افراد گاه به دنبال سریعترین راه رفع غبغب و یا رفع غبغب در یک جلسه اند و گاه تلاش می کنند تا با ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

رفع غبغب دغدغه افرادی شده است که از افتادگی غبغب خود ناراضی اند و در پی راهکاری برای رفع این مشکل می باشند . چرا که برطرف شدن غبغب می تواند تا حد زیادی جوانی فرد را بازگرداند .

افراد گاه به دنبال سریعترین راه رفع غبغب و یا رفع غبغب در یک جلسه اند و گاه تلاش می کنند تا با روش های غیر جراحی و سنتی ، غبغب را برطرف سازند .

 

از این رو ما تلاش کرده ایم تا در این مقاله به انواع روش های رفع غبغب بپردازیم به گونه ای که تمام افراد با هر تفکری بتوانند به خوبی از آن برای زیبایی گردن خود بهره مند شوند . با ما همراه باشید .

 

رفع غبغب

از جمله روش های رفع غبغب می توان به رفع غبغب با نخ ، از بین بردن غبغب با هایفو ، رفع غبغب با مزوتراپی ، از بین بردن غبغب با لیزر ، رفع غبغب با rf ، با استفاده از کرم رفع غبغب ، درمان گیاهی غبغب و … اشاره کرد که در ادامه به تفصیل آورده شده است .

 

سریعترین راه رفع غبغب

بدیهی است روش های پزشکی به رغم عوارض احتمالی ای که دارند همیشه جزء سریعترین و موثرترین راهکارهای درمانی و زیبایی به حساب می آیند . از جمله این روش ها که می تواند با هدف رفع غبغب در یک جلسه و یا چند جلسه انجام گیرد ، عبارتند از :

 

1 . سریعترین راه رفع غبغب با هایفو تراپی

از بین بردن غبغب با هایفو یکی از موثرترین روش های رفع غبغب به شمار می آید چرا که دوره بهبود کوتاه مدتی نیز دارد و لازم  نیست فرد کار و زندگی اش را رها کند و مدتی مجبور به استراحت باشد .  اصل هایفوتراپی ، بر پایه عبور پرتو های مافوق صوت متمرکز و با شدت بالا از پوست البته به شیوه‌ای کنترل شده می باشد که در یک بازه 30 تا 90 دقیقه ای انجام می شود .

آسیب کنترل شده ای که هایفوتراپی به لایه های داخلی عمقی پوست وارد می ‌کند همزمان با متلاشی شدن لایه چربی زیر پوستی است که همین سبب می شود تا افتادگی پوست نیز برطرف شود و کلاژن جدید ایجاد شود .

 

هزینه رفع غبغب در یک جلسه - بهترین دکتر برای رفع غبغب

از مزایای خاص هایفو تراپی این است که در کنار رفع افتادگی غبغب ، به جوانسازی پوست نیز منجر می شود . از طرفی این روش ، ایمن ترین روش محسوب می شود چرا که هیچ گونه آسیبی به لایه‌های فوقانی درم و اپیدرم وارد نمی ‌کند .

معمولا یک جلسه هایفوتراپی به تنهایی می تواند غبغب را برطرف سازد . نتایج نهایی هایفوتراپی بعد از 1 تا 2 ماه نمایان می شود و این نتایج به مدت یک سال تا یک سال و نیم باقی می ماند .

 

2 . اولتراسوند کویتیشن

این تکنیک یکی دیگر از سریعترین راه رفع غبغب می باشد که با به کارگیری امواج فراصوتی متمرکز شده و قدرت احیاکنندگی بدن ، نه تنها پوست را تقویت می کند بلکه به بالاکشیدن و سفت شدن آن نیز کمک می کند .

امواج این دستگاه با نفوذ به لایه‌ های ساختاری در عمق پوست ، موجب تحریک و تولید کلاژن بیشتر در پوست می گردد . در نتیجه می توان تا حدی اثر جاذبه را کاهش داد و اویزانی پوست را از این طریق برطرف ساخت . البته باید این را در نظر داشت که کویتیشن اگر چه به عنوان راهکار درمان رفع غبغب در یک جلسه و یا چند جلسه ( بسته به نوع پوست و میزان افتادگی آن ) به حساب می اید و در عرض 2 هفته نتایج اولیه ظاهر می شوند ، اما باید چند ماه صبور بود تا بتوان نتایج کامل آن را مشاهده کرد .

 

درمان گیاهی غبغب - آموزش تصویری از بین بردن غبغب

نتایج درمان با التراسوند طبیعی اند . مدت ماندگاری این روش در فردی متفاوت از دیگری است . از این رو که پیری گردی است که با گذشت زمان بر چهره می نشیند ، لازم است برای دوام نتایج رفع غبغب ، هر بار درمان را تکرار کرد .

 

3 . رفع غبغب با کیبلا

کیبلا اسید دئوکسی کولیک ماده ای است که چربی به خود جذب می کند . این ماده به طور طبیعی در بدن وجود دارد . پس از تزریق  کیبلا در چربی زیرپوستی ، سلول‌های چربی تخریب می شوند و پس از ایجاد نوعی واکنش التهابی ، در نهایت مواد زائد را دفع می‌ کند . سلول ‌های چربی ای که با این روش از هم متلاشی شده اند دیگر مانند گذشته ذخیره نمی ‌شوند .

تزریق کیبلا با توجه به تعداد تزریق ‌های مورد نیاز حدود ۱۵ تا ۲۰ به طول می انجامد . بهترین نتایج برطرف شدن غبغب با کیبلا پس از 2 تا 4 جلسه درمان با کیبلا ، اتفاق می افتد . شایان ذکر است که تزریق کیبلا در صورت ابتلای فرد به عارضه ‌های شل کننده و کاهش دهنده خاصیت ارتجاعی پوست ، به هیچ وجه توصیه نمی گردد .

 

4 . لیفت چانه

یکی دیگر از سریعترین راه رفع غبغب ، لیفتینگ چانه می باشد بدین گونه که با ایجاد برش هایی در بخش جلو و پشت لاله گوش ، چربی های اضافه را خارج می سازند . این تکنیک تحت بیهوشی عمومی انجام گرفته و به مدت 2 ساعت به طول می انجامد و نیازی به بستری شدن ندارد . پس از انجام لیفت چانه نیز بر روی ناحیه درمان ، یک بانداژ شل بسته می شود و پس از 2 روز نیز برداشته می شود .

پس از 3 ماه فرد می تواند نتیجه قطعی لیفت چانه را مشاهده نماید . از مزیت های این روش رفع غبغب در یک جلسه و به صورت دائم می باشد البته تا زمانی که پس از سالیان زیاد ،  پیری دوباره اندکی افتادگی ایجاد کند .

 

بیشتر بخوانید
پلاسما جت پلک و 8 مزیت آن برای لیفت پلک!ماندگاری و هزینه پلاسما جت پلک؟!

5. سریعترین راه رفع غبغب با لیزر اسکالپشور

این عمل نیز تحت بیهوشی عمومی صورت گرفته و حدود 1 ساعت زمان می برد . نتایج رفع غبغب نیز بعد از 6 ماه که ظاهر می شود . از جمله عوارض جانبی این روش نیز می توان به اندکی تورم و کبودی اشاره کرد که معمولا ظرف مدت ۲ تا ۳ روز از بین می رود و فرد  بعد از آن می تواند بدون نگرانی به زندگی روتین و عادی خود بپردازد .

 

سریعترین راه رفع غبغب - رفع غبغب

 

6. از بین بردن غبغب با لیزر

لیزر نیز یکی از روش های پرطرفدار به عنوان سریعترین راه رفع غبغب به شمار می آید به خصوص اینکه جزء روش های غیر جراحی و ایمن محسوب می شود . در این روش، لیزر که طول موج بالایی دارد به محل مورد نظر تابانده می شود . از بین بردن غبغب با لیزر ، سبب می شود تا بافت زیر پوست تحریک شده و پوست شل و اویزان ، دوباره جوان شود .

 

7. لیپوساکشن راهکاری برای رفع غبغب در یک جلسه

لیپوساکشن غبغب ، روشی است که با استفاده از بی‌حسی موضعی و در عرض حدود 30 دقیقه انجام می شود . روند انجام لیپوساکشن بدین شکل است که پزشک ، بعد از بی‌ حس کردن موضع درمان ، برش کوچک 3 یا 4 میلی ‌متری در زیر چانه ایجاد می کند . بعد از آن چربی‌ها از طریق دستگاه مخصوصی سوزانده شده و سپس با استفاده از مکنده که لوله باریک و کوچکی از جنس استیل است ، از ناحیه مورد نظر تخلیه می شود . این روش نه تنها به عنوان کارآمد ترین و سریعترین راه رفع غبغب به شمار می آید بلکه نسبت به دیگر روش ها ، مقرون ‌به ‌صرفه تر می باشد .

 

8. رفع غبغب با لیپوماتیک

این روش اگرچه شباهت هایی به لیپوساکشن دارد اما در نحوه از بین بردن چربی ها با هم متفاوت اند . در واقع در روش لیپوماتیک برای از بین بردن غبغب ، چربی ‌ها سوزانده نمی ‌شوند بلکه تنها بافت آن‌ ها تخریب شده و بعد از آن مکنده ای مخصوص ، این چربی های تخریب شده را از محل درمان مکیده و به بیرون از بدن هدایت می کند .

قابل ذکر است که : 

لیپوماتیک به هیچ وجه مناسب افرادی که چربی زیادی در ناحیه گردن دارند و یا اینکه پوست گردن آنها آویزان نیست و افتادگی ندارد نمی باشد . برای این افراد لیفت گردن ، راهکار مناسب تری می باشد و نتایج بهتری دارد .

علاوه بر این در صورتی که فرد همزمان با رفع چربی های اضافه ، تمایل به تقویت عضلات گردنش نیز داشته باشد ، توصیه می شود تکنیک مینی لیفت گردن را انجام دهند .

 

9. رفع غبغب با نخ

لیفت غبغب با نخ با وادار ساختن بافت های اویزان شده پوست به تولید کلاژن ، سبب می شود تا پوست کشیده و جوانتر شود .

در روش رفع غبغب با نخ ، از نخ‌ هایی نازک و قابل جذب استفاده می شود که از طریق سوزن‌ های بسیار ریزی در زیر پوست قرار می‌ گیرند . زخم های کوچکی که این نخ های کاشته شده در زیر پوست ایجاد می کنند ، منجر به تولید کلاژن و انقباض بافت بدن می ‌شوند . درنتیجه بعد از ۶ ماه که این نخ ‌ها به بدن جذب شدند ، کلاژن ‌هایی‌ تازه را جایگزین خود می سازند .

 

از بین بردن غبغب با هایفو - دستگاه از بین بردن غبغب

نخ ها بعد از بی حسی موضعی با استفاده از سوراخی بسیار کوچک در پوست ، کار گذاشته می شود البته این کار درد چندانی ندارد . بعد از آن سر نخ کشیده می شود تا بافت پوست را به سمت بالا بکشد تا جایی که افتادگی آن برطرف شود . سپس نخ اضافی چیده می شود و سر نخ ثابت می شود و زیر پوست قرار داده می شود . ثابت کردن نخ به این دلیل است که در اثر کشش های محتمل ، پوست دوباره آویزان نشود .

نکته قابل ذکر این است که در افتادگی های زیاد و یا گرد بودن فرم صورت ، لازم است دو نخ کمکی از ناحیه ای خاص در صورت کار گذاشته شود تا در کنار رفع غبغب ، گونه ها را بالاتر کشیده و خط خنده و یا خط اندوه نیز کمتر شود .

 

10. رادیوفرکانسی و یا  رفع غبغب با rf

آراف یکی دیگر از سریعترین راه رفع غبغب می باشد که نزدیک به 25 سال است که مورد استفاده می باشد ، با تولید امواجی بی ‌خطر در بافت چربی ، در زیر پوست گرما تولید می‌ کند تا علاوه بر از بردن بافت چربی و تخریب آن به تحریک کلاژن سازهای پوست نیز منجر شود . چربی های ذوب شده از طریق گرمای ار اف ، توسط سیستم لنفاوی جذب، در کبد فرآوری و در آخر به صورت ادرار از بدن دفع می ‌شود. نتیجه این عملکرد ، ارتجاعی شدن مجدد  پوست و سفت شدن آن می‌ باشد .

جالب است بدانید که ایمنی و بی خطر بودن دستگاه رفع غبغب ار اف ، در چهار چوب قواعد شرکت های تولید کننده دستگاه ها به اثبات رسیده است .

اثرات حاصل از rf ، دست کم  دو سال در پوست افراد باقی می ماند . البته باید این نکته را به خاطر داشت که رفع غبغب با rf نباید به عنوان رفع غبغب در یک جلسه و برای همیشه نگاه شود ، بلکه انجام جلسات درمانی با فواصل توصیه شده توسط پزشک معالج می تواند به ماندگاری طولانی مدت اثرات جوانسازی با ار اف کمک نماید .

بیشتر بخوانید
جراحی لیفت ابرو با 4 روش نوین !! ماندگاری لیفت ابرو با جراحی چقدر است ؟!

 

11 . کربو کسی تراپی

این روش که در حقیق نوعی از مزوتراپی است می تواند در رفع غبغب در یک جلسه موثر باشد . تفاوت کربوکسی تراپی با مزوتراپی این است که در آن به جای تزریق مایعات مزوتراپی از گاز دی اکسید کربن استفاده می گردد . دمیده شدن این گاز گاهی مشابه  مزوتراپی در لایه مزودرم ، صورت می گیرد و گاهی عمیق تر و در لایه زیر پوستی انجام می شود .

کربوکسی تراپی راهکاری سریع و البته سرپایی می باشد که از طریق  ورود گاز CO2 در لایه مورد نظر پوست ، جریان خون موضعی  را افزایش داده و سبب بهبود قابلیت ارتجاعی پوست و همینطور تحریک تولید کلاژن ، کاهش سلولیت ، کاهش چربی موضعی می گردد .

انتخاب کربوکسی تراپی برای افرادی که به دنبال رفع غبغب در یک جلسه هستند اما نه از طریق لیپوساکشن و روش های جراحی و بیهوشی ، می تواند انتخابی آگاهانه و مناسب باشد .

 

12 . رفع غبغب با لیزر لیپولیز

این تکنیک که یکی از جدید ترین راهکارها به حساب می آید ، با بی حس کردن پوست آغاز می شود و بعد از ایجاد کردن سوراخ ‌های 1 یا حداکثر 2 میلی ‌متری بر روی پوست ادامه می یابد . چربی های غبغب پس از وارد شدن یک فیبر نوری به زیر پوست در هم شکسته و از بین می ‌روند . فیبر نوری در این روش ، جایگزینی برای کانولا و یا لوله استیل مکنده در دیگر روش ها می باشد .

 

13 . رفع غبغب با مزوتراپی

مزوتراپی برای رفع غبغب ، از طریق کاهش چربی موضعی و با تزریق محلول به پوست ، صورت می گیرد . پس از این تزریق ، چربی های اضافه آن ناحیه ، به ذرات کوچک تری شکسته می شوند . در هر جلسه شاید نیاز به ۲۰ تزریق یا حتی بیشتر باشد که مستقیما به لایه های چربی و بافت همبند تزریق می شود . تعداد جلسات لازم برای نتیجه دادن مزوتراپی برای رفع غبغب  ، 6 جلسه و با رعایت فاصله 1 ماهه تا 1.5 ماهه بین هر جلسه می باشد .

این نکته پر اهمیت است که تزریق اشتباه اسید دگزیکسولیک ( ماده درمان مزوتراپی ) ، خطراتی جدی در پی دارد و به شدت اعصاب را تحت تاثیر قرار می دهد . از این رو به شدت توصیه می شود که فقط پزشکان پوست یا جراحان پلاستیک آشنا به این دارو ، آن را باید تزریق کنند و نه پزشک یا شخصی نا آگاه .

اگر چه تزریق مزوتراپی دردی ندارد اما برخی تمایل به استفاده از بی حس کننده پیش از تزریق دارند . نتایج هر مرتبه تزریق ، حدود 3 هفته بعد مشخص می شود .

 

رفع غبغب در یک جلسه - لیفت غبغب با نخ

 

دوستان عزیزم به یاد داشته باشید که :

رفع غبغب نیاز به صبر دارد و احتمال دارد بین چند هفته تا چند ماه ، انتظار لازم داشته باشد . اگر چه در میان روش ها ، لیزر لیپولیز ، از بین بردن غبغب با هایفو و لیپوساکشن می تواند سریع ترین نتایج را داشته باشند .

 

درمان گیاهی غبغب و دیگر روش های رفع غبغب طب سنتی

ماساژ غبغب با موادی نظیر سفیده تخم ‌مرغ ، مخلوط خربزه عسل ، گلیسیرین ، روغن زیتون و … می تواند تا حدودی دربرطرف ساختن غبغب موثر باشد البته به شرطی که حوصله و تحمل دیدن اثر آن در فرد بالا باشد نه اینکه به دنبال سریعترین اثر گذاری باشد .

البته اولویت اول در پیشگیری و درمان غبغب ، رعایت سبک زندگی سالم مثل مصرف میوه و سبزی ، پروتئین و غلات کامل ، کاهش مصرف چربی و شکر، پرهیز از مصرف غذاهای فرآوری شده و فست فود ها و همچنین  کنترل میزان غذای مصرفی در هر وعده و انجام ورزش های منظم می باشد . با این وجود می توان از طب سنتی نیز برای این کار بهره برد. این روش ها شامل این موارد است :

  • ترکیب سفیده تخم مرغ ، شیر ، عسل و آبلیمو هر کدام 1 قاشق غذاخوری را هر روز بر روی چانه زده و اجازه دهید 30 دقیقه باقی بماند بعد آن را پاک کنید .
  • ترکیب کردن 1 قاشق چایخوری چای سبز دم شده با عسل و نوشیدن آن . این معجون را در هفته 3 بار استفاده نمایید .
  • ماساژ دادن محتوای کپسول ویتامین E ، هر شب و تمیز کردن آن بعد از خواب

 

لیفت گردن و غبغب - رفع غبغب با هایفو

 

تمرینات ورزشی جهت کاهش غبغب

از جمله تمرین های ورزشی و حرکتی نیز که برای درمان غبغب نتیجه می دهد این است که سعی کنید همواره با سینه صاف نشسته و گردن خود را بالا بگیرید . بعد از آن می توان جویدن آدامس را امتحان کرد چرا که با حرکت فک به آب شدن چربی چانه نیز کمک می کند و در پی آن افتادگی غبغب رفع می شود .

  • در روشی دیگر پس از بالا بردن سر به حدی که کشیدگی گردن حس شود ، دهان را به مدت 5 ثانیه باز و بسته کنید ، استراحت کرده و مجدد تکرار کنید .
  • تکنیک دیگر این است که بر روی تخت دراز کشیده ، سر را از آن اویزان کنید تا حدی که گردن کشیده شود . 15 ثانیه این حالت را حفظ کرده و مجدد تکرار نمایید . این حرکت را هر بار 10 مرتبه انجام دهید .

پیشنهاد می شود قبل از اتجام روش های پزشکی و دارای عوارض ، ابتدا با کاهش وزن ، ورزش فک و چانه و اینگونه روش های کم خطر سعی در برطرف ساختن غبغب نمایید . اگر موفق نشدید آنگاه به گزینه های دیگر بیندیشید !!!

 

جهت کسب اطلاع از مراکز معتبر رفع غبغب و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

 

بیشتر بخوانید : جراحی زیبایی صورت

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید