تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی واقعیست؟کوچک کردن سریع بینی با آب لیمو!

تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی واقعیست؟کوچک کردن سریع بینی با آب لیمو!
چکیده این مطلب : انتشار :فوریه 22, 2019بدون دیدگاه

 

تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی با هزینه کم و بدون عوارض صورت می پذیرد. از پرطرفدارترین عمل های زیبایی در سطح جهان، جراحی زیبایی بینی  می باشد. این عمل جراحی علاوه بر هزینه های هنگفتی که به همراه دارد، بیهوشی و عوارض ناشی از عمل نیز باعث شده که افراد از این جراحی واهمه داشته باشند. تاثیر آبلیمو بر ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی با هزینه کم و بدون عوارض صورت می پذیرد. از پرطرفدارترین عمل های زیبایی در سطح جهان، جراحی زیبایی بینی  می باشد. این عمل جراحی علاوه بر هزینه های هنگفتی که به همراه دارد، بیهوشی و عوارض ناشی از عمل نیز باعث شده که افراد از این جراحی واهمه داشته باشند. تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی یکی از روش های طبیعی در کنار چندین روش خانگی دیگر می باشد که افراد برای کوچک کردن بینی از آن استفاده می کنند. استفاده از آبلیمو در کوچک کردن بینی هیچ یک از مشکلاتی که در عمل جراحی بینی وجود دارد را نخواهد داشت و شما با استفاد از یک محلول خانگی می توانید اقدام به کوچک کردن بینی خود نمایید. در این مقاله قصد داریم، استفاده از آبلیمو جهت کوچک کردن بینی و فرم دادن به آن را به شما آموزش دهیم.
کلینیک زیبایی پوست و مو
جهت مشاوره و تماس، شماره شهر خود را لمس کنید
تهران :  5345 077 0919
شیراز : 5393 053 0917
اصفهان : 4651 215 0913
مشهد : 6082 317 0915
مشهد : 3262 934 0912
تبریز : 5759 508 0922
کرج : 5345 077 0919

تهیه مخلوط کوچک کردن بینی با استفاده از آب لیمو

همانطور که گفته شد، امروزه از روش های طبیعی بطور گسترده برای کوچک شدن بینی استفاده می شود که یکی از این روش ها، استفاده از خاصیت آبلیمو می باشد که در صورت ترکیب شدن با مواد دیگر خاصیت کوچک کردن بینی را پیدا خواهد کرد. موارد مورد نیاز برای تهیه مخلوط و روش تهیه آن را در ادامه  نوشته شده است.

  • مواد مورد نیاز برای تهیه مخطوط

پودر زنجبیل

خمیر دندان

آبلیمو

  • طرز تهیه مخلوط کوچک کردن بینی با آبلیمو در منزل

برای تهیه مخلوط کوچک کردن بینی در منزل، باید پودر زنجبیل و خمیر دندان را به اندازه کافی با یک قاشق غذاخوری آبلیمو ترکیب کنید. با تهیه ماسک مورد نظر و قرار دادن آن روی بینی، تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی را به وضوح مشاهده خواهید کرد.

روش استفاده از مخلوط کوچک کردن بینی با آبلیمو

ابتدا باید بینی خود را با مواد شوینده به طور کامل شستشو دهید تا هیچ گونه آلودگی و چربی روی بینی نباشد. سپس مخلوطی که تهیه کردید را به مدت 20 تا 30 دقیقه روی بینی خود قرار دهید و پس از این زمان، بینی خود را با آب گرم به طور کامل بشویید. این عمل را حداقل باید به مدت 10 روز بطور مداوم انجام دهید تا تغییر در شکل ظاهری بینی خود را بهتر مشاهده کنید. هر دفعه پس از انجام این کار می توانید کمی بینی خود را از پایین به بالا ماساژ دهید تا این عمل نیز باعث افزایش تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی شود.

در مواقع بروز مشکل بعد از استفاده از روش تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی می توانید به توصیه های زیر عمل کنید:

  • در صورت مشاهده خشکی بر روی بینی، می توانید از کرم مرطوب کننده استفاده نمایید.
  • در صورتی که در حین انجام این عمل، احساس سوزش در بینی خود کردید و یا بینی شما پس از انجام این کار قرمز شد، در دفعات بعدی مقدار زنجبیل را کمتر کنید.

کوچک کردن بینی با آبلیمو

کوچک کردن بینی به روش طبیعی

بسیاری از افراد وجود دارند که از فرم و شکل بینی خود راضی نیستند و در عین حال با توجه به مشکلات موجود در جراحی زیبایی بینی، حاضر به انجام عمل جراحی نیز نمی باشند. حال کوچک کردن بینی به روش طبیعی بسیار طرفدار پیدا کرده است و شما به راحتی با روش های طبیعی می توانید به کوچک کردن بینی در منزل اقدام نمایید. یکی از روش های طبیعی در کوچک کردن بینی، تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی می باشد که علاوه بر راحتی، هزینه بسیاری کمی را خواهد داشت. با تهیه ماسک مخصوص حاوی آبلیمو و استفاده مداوم آن، می توانید بدون هیچگونه عوارضی به بینی خود فرمی زیبا ببخشید.

بیشتر بخوانید
مزایای ار اف صورت در جوانسازی پوست! + هزینه آر اف فرکشنال (RF) !

دلیل علمی تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی

تاثیر آبلیمو بر کوچک شدن بینی سبب شده است که افراد زیادی برای فرم دادن و زیبایی به بینی به این روش روی آورند. جادوی  کوچک شدن بینی با آبلیمو برای بسیاری از افراد ثابت شده است و به راحتی با تهیه یک محلول ساده متشکل از آبلیمو می توانید به فرم دادن و زیبایی بینی خود در منزل اقدام نمایید. حال سوال اصلی این است که آب لیمو چگونه باعث کوچک شدن بینی خواهد شد؟

با توجه به مطالعات انجام شده در زمینه استفاده از مخلوط حاوی آب لیمو برای کوچک شدن بینی، پاسخ این سوال به خاصیت چربی سوزی آبلیمو بر می گردد که از آن برای لاغری نیز استفاده می شود. از آبلیمو و زنجبیل بطور همزمان که به نوعی هر دو خاصیت چربی سوزی دارند، می توان به عنوان یک مخلوط بسیار قوی برای کوچک کردن بینی استفاده کرد. مکانیزم عملکرد این ماسک به این صورت است که باعث از بین رفتن چربی های زیر پوست بینی خواهد شد و با کاهش چربی های زیر پوست بینی به کوچکتر شدن آن می انجامد. بنابراین به جای رفتن به اتاق عمل جراحی، می توانید با استفاده از ماسک حاوی آبلیمو، به کوچکتر شدن بینی خود اقدام نمایید.

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید