قیمت لیفت و لمینت مژه ! انجام لیفت مژه در خانه بهتر است یا در مراکز معتبر لیفت؟!

قیمت لیفت و لمینت مژه ! انجام لیفت مژه در خانه بهتر است یا در مراکز معتبر لیفت؟!

 

قیمت لیفت و لمینت مژه از مواردی است که می تواند سبب شود فرد تصمیم به لیفت مژه و بلند تر کردن مژه های خود از طریق انتخاب دو روش خرید مواد لیفت و لمینت مژه و متحمل شدن قیمت پک لیفت مژه و و پس از آن انجام آن در منزل و یا مراجعه به مراکز زیبایی و پرداخت قیمت لیفت و لمینت مژه در این مراکز بگیرد و یا اینکه به دلیل هزینه زیاد آن از انجام این متد زیبایی کلا چشم پوشی کند .

با مطالعه کامل این مقاله بهتر می توانید تصمیم بگیرید که آیا پرداخت قیمت لیفت و لمینت مژه در کلینیک معتبر به نفعتان است و یا پرداخت قیمت مواد لیفت و لمینت مژه و انجام لیفت مژه در خانه . با ما همراه باشید .

 

تبلیغات
شیراز :  2023 201 0917 

 

انجام لیفت مژه در خانه بهتر است یا انجام و پرداخت قیمت لیفت و لمینت مژه در مراکز معتبر لیفت مژه ؟؟

برخی از افراد با در نظر گرفتن قیمت لیفت و لمینت مژه در کلینیک ها و مقایسه آن با قیمت مواد لیفت و لمینت مژه و همینطور قیمت پک لیفت مژه به دلایلی تصمیم می گیرند که خودشان لیفت مژه در خانه انجام دهند . یکی از این دلایل این است که نیاز نیست هر بار برای تمدید لیفت مژه به کلینیک مراجعه کرد و یا به نظرشان هزینه نهایی که با ترمیم و لیفت مژه در خانه  انجام می شود نسبت به انجام آن در کلینیک های آرایشی ، بهداشتی برایشان به صرفه تر خواهد بود .

 

اما از جهاتی این تصور می تواند سبب بروز خساراتی جبران ناپذیر شود :

در صورتی که فرد بی تجربه باشد و در این مورد آموزش های لازم را ندیده باشد به سادگی می تواند به نواحی مجاور لیفت مژه و از همه مهم تر چشم ها آسیب های جبران ناپذیری وارد کند . به عنوان مثال ریختن حتی یک قطره از موادی که در لیفت مژه به کار می رود درون چشم می تواند به قرنیه ، عنبیه و در نتیجه بینایی فرد آسیب جدی برساند .

 

قیمت مواد لیفت و لمینت مژه - قیمت لیفت مژه در اصفهان

از طرفی فرد نا آگاه و بی تخصص در این مورد ، حساسیت هایی که ممکن است بدنش نسبت به مواد لیفت وجود داشته باشد را در نظر نمی گیرد . در حالی که آلرژی به مواد می تواند سبب بروز التهاب ،‌ قرمزی چشم و تورم های شدید شود . یا اینکه پلک به دلیل این حساسیت دچار اگزما خواهد شود .

از همه اینها بدتر که در صورت لیفت مژه در خانه  و بروز احتمالی این مشکلات ، فرد ، علم رسیدگی به مشکلات به وجود آمده را نیز ندارد و چه بسا در صدد برآید که دست به خود درمانی نیز بزند . و اینجاست که ممکن است هر آن ، برای نواحی چشم و پلک خود و در نتیجه بینایی و زیبایی چهره خویش فاجعه به بار آید.

 

پیشنهاد صمیمانه ما به شما عزیزان این است که :

هیچ کاری ر ابدون تخصص انجام ندهید . لطفا در مورد سلامتی تان به هیچ وجه ریسک نکنید . بهتر نیست انجام کارهای اینچنینی را به افراد متبحر ، آموزش دیده و متخصص بسپاریم تا هم نتایج شگفت انگیز شود و هم اینکه تا حد زیادی دچار عوارض احتمالی لیفت مژه نشویم ؟!!

 

قیمت مواد لیفت و لمینت مژه - قیمت لیفت مژه در اصفهان

 

 با همه اینها در مورد انتخاب مرکز لیفت مژه نیز باید بسیار سخت گیر باشید و تنها از مراکز معتبر و دارای مجوز ، درخواست لیفت مژه داشته باشید .

 

 

چطور متخصصی معتبر و با تجربه در لیفت مژه بیایم ؟

بهترین فرد برای انجام لیفت مژه ، شخصی است که اولا مدرک معتبر دوره لیفت مژه را داشته باشد علاوه بر این مجوز های بهداشتی لازم را در این زمینه دریافت کرده باشد .

معمولا متخصصین پوست و زیبایی و همینطور سالن های زیبایی معتبر از بهترین این گزینه های اند که شرایط بالا را دارند و فرد می توان بدون نگرانی برای انجام لیفت به آنها مراجعه نماید و با خیال راحت قیمت لیفت و لمینت مژه را پرداخت کند .

بهتر است جهت اطمینان بیشتر کمی در مورد متخصص و یا مراکز مد نظرتان تحقیق کرده ، نمونه کارهای آنها را ببینید و مطمئنی شوید که کیفیت مد نظرتان را دارند .

 

یکی از علائمی که نشان دهنده تخصص فرد در این زمینه است این است که :

پیش از لیفت مژه ها ، از شما درباره حساسیت های چشمی و یا آلرژی های پوستی احتمالی از شما سوال می کند . به علاوه پیش از شروع لیفت ، بر روی پوست آرنج تان تست حساسیت انجام می دهد و در صورتی که هر علامت مشکوک و نامطلوبی مشاهده کرد به هیچ وجه این کار را برای شما انجام نمی دهد چرا که حاضر نیست سلامتی شما را فدای کسب درآمد خود نماید .

در صورتی که موردی مشاهده کردید که به شما این حس را داد که این مرکز بهداشتی و مناسب نیست و می تواند به نحوی شما را به خطر اندازد هرگز تن به لیفت مژه در آن مکان ندهید !

 

نکاتی که لازم است پیش از لیفت در نظر بگیرید

 • بهتر است با کسب اطلاعات بیشتر اول به این اطمینان برسید که آیا اصلا این روش برای من مناسب است یا خیر ؟ خطری برای من دارد یا نه ؟ به مواد به کار رفته در آن حساسیت دارم یا خیر ؟ پس از یافتن پاسخ در راستای آن اقدام کنید .
 • بهتر است قبل از اقدام به لیفت مژه ، ‌حتما از یک تکنسین متخصص مشاوره بگیرید تا بهترین روش را برای زیبایی مژه هایتان به شما معرفی نماید .
 • از آنجایی که این روش اغلب توسط افرادی انجام می شود که پزشک نیستند و در زمینه چشم و پوست ، تخصص لازم را ندارند ، در عین حال بی دقتی می کنند و یا گاها از مواد به طرزی نادست استفاده می کنند ، استفاده از این روش می تواند برای فرد گران تمام شود .
 • از این رو در صورتی که عارضه ای برای افرادی که لیفت مژه خود را به این افراد فاقد تخصص سپرده اند پیش آید بدیهی است که باز هم تخصصی برای درمان عارضه وجود ندارد ، به علاوه تجهیزات پزشکی نیز در این رابطه در کار نیست . حتی گاهی برخی از آنها پیشنهادات غیر علمی نیز برای درمان عوارض پیش آمده توصیه می کنند که ممکن است وضع را از آنچه که هست نیز بدتر کنند .
بیشتر بخوانید
اسکالپ سر روشی نوین برای بهبود کم پشتی مو ! مزایا و معایب اسکالپ سر !

این می شود که افرادی که تن به این گونه لیفت مژه داده اند زمانی به پزشک متخصص چشم و پوست مراجعه می کنند که اغلب دیر شده است و صدماتی که نباید به چشم و نواحی اطراف آن زده شده است !!!

اگر چه تبلیغات سعی کنند به شما بگویند که لیفت مژه کاملا بی خطر است . اما باید هوشیارانه تر عمل کنید، چرا که در این روش زیبایی پلک و مژه موادی استفاده می شود که گاها شیمیایی اند. به عنوان مثال :

 •  برای اینکه بتواند پوشش سلیکونی را بر روی پلک ثابت کرده و از طریق آن به مژه ها حالت دهند ، از چسب استفاده می کنند .

 

لیفت مژه در خانه - قیمت پک لیفت مژه

 • این مواد شیمیایی هستند که با دی سولفید کردن مژه ها امکان تغییر حالت را به آنها می دهند .
 • محلولی خاص دیگری باعث می شود تا شکل جدید به دست آمده مژه تثبیت شده و باقی بماند .
 • در صورتی که لمینت مژه هم انجام شود که باید ریسک ورود مواد شیمیایی رنگدانه ها به بدن را نیز بپذیرید.

از این رو :

بهتر است مدیریت ریسک های لیفت را به پزشکی دارای تخصص بسپارید تا با اطمینان بیشتری این کار را انجام دهید .

 • احتمال دارد نتیجه لیفت مژه به طور کامل با انتظارات شما انطباق نداشته باشد . این مورد بیشتر به شکل و جنس موهای مژه بستگی دارد . مثلا شاید انتظار بلندی و پرپشتی را داشته باشید اما مزه هایتان جوری باشد که در نتیجه لیفت شما شاهد مژه هایی فر اما با اندازه ای کوتاهتر باشید ، این اتفاق می تواند برخی از افراد قابل پذیرش نباشد !
 • لازم است در روز تعیین شده ، پیش از لیفت ، در صورتی که لنز استفاده کرده اید ، آن را دربیاورید .
 • در روز لیفت ،‌ با پلک ها و چشم هایی کاملا بدون آرایش و صورتی تمیز به کلینیک مراجعه کنید .

 

مراقبت های پس از لیفت

24 تا 48 ساعت پس از لیفت ، شستن مژه ها ممنوع است چون آب می تواند مواد به کار رفته شده نظیر کراتین و ویتامین ها را ادر مژه ز بین ببرد و مانع نفوذ و جذب آنها شود . البته نرساندن آب به صورت به معنای عدم رساندن بخار به ان نیز می باشد . پس از این مدتی منعی برای شستشو و بخور دادن وجود ندارد .

پس از یکی دو روز می توانید حتی از مواد تقویتی نیز برای رشد مژه ها استفاده نمایید . به علاوه اینکه می تواند بدون نگرانی از ریمیل نیز استفاده نمایید .

 

 

روش های جایگزین انجام لیفت برای مژه بدون پرداخت قیمت لیفت و لمینت مژه

در صورتی که به دلیل آلرژی و حساسیت امکان استفاده از لیفت مژه را ندارید و یا اینکه یکبار لیفت انجام داده اید اما دچار آلرژی شده اید و می دانید جلسات ترمیمی هم می تواند این آلرژی را شدید کند ، راههای دیگری را می توانید برای زیبا کردن مژه ها و حالت دادن به آن ها امتحان نمایید .

علاوه بر آن در صورتی که تمایل دارید مژه هایتان بلند تر ، ضخیم تر و زیباتر شود اما نمی خواهید هزینه کنید و یا توان پرداخت قیمت پک لیفت مژه و قیمت لیفت و لمینت مژه را ندارید و یا اینکه ترجیح می دهید ریسک نکنید می توانید از روش های جایگزین لیفت مژه استفاده کنید .

 

روش های جایگزین لیفت مژه عبارتند از :

 

1 . استفاده از فرمژه !

می توانید با خوشحالی از اینکه لازم نیست به دلیل آلرژی به مواد لیفت ، اذیت شوید ، فرمژه را برداشته و با آن مژه هایتان را حالت دهید و با استفاده از ریمیل زیبایی آنها را تکمیل کنید .

قیمت پک لیفت مژه - قیمت لیفت و لمینت مژه

 

2 . به کار بردن ریمل فرکُننده

این ریمیل ها به اندازه فرمژه در دسترس اند . سعی کنید ریمیلی را انتخاب کنید که شکل برس و رنگ آن با مژه های خودتان هماهنگی داشته باشد . چرا که در این صورت می تواند به زیبایی چشم ها بیافزاید . می توانید از ریمیل های ضد آب نیز برای ماندگاری بالاتر نتیجه استفاده نمایید .

لیفت مژه در خانه - قیمت لیفت و لمینت مژه

 

3 . از مژه هایتان مراقبت کنید

حتما هر شب قبل از خواب آرایش چشم ها را پاک کنید و سعی کنید آنها را با برس مخصوص برس کنید . در این صورت مژه ها در طول شب استراحت کرده و زیبا و سالم باقی می مانند .

بیشتر بخوانید
عوارض لیفت و لمینت مژه ! مراقبت های قبل و بعد از این روش چیست؟!

به هر حال باید این واقعیت را بپذیرید که لیفت مژه روشی جدید است که امتحان خود را به طور کامل پس نداده است و عوارض آن چندان مشخص نشده است . اگر از خطرات احتمالی واهمه دارید به راحتی می توانید گزینه های مطمئن تری که در بالا ذکر شده است را انتخاب نمایید .

 

باز هم تاکید می کنیم 2 اصل زیر را در لیفت مژه در نظر بگیرید :

 1. یکی تخصص و مهارت فردی که این کار را برای شما انجام می دهد
 2. و دیگری نوع و میزان کیفیت موادی که برای لیفت مژه های شما به کار می برند .

 

نکاتی درباره موادی که در لیفت مژه به کار می رود

بخش عمده ای از مواد لیفت مژه را کراتین تشکیل می دهد . عملی که کراتین بر روی مژه ها انجام می دهد شباهت بسیار زیادی به عملکرد کراتینه موهای سر دارد به گونه ای که باقی ماندن کراتین بر روی مژه ها سبب نفوذ آن در پایه موهای مژه می گردد .

 البته کراتین سر و کراتین مژه از نظر غلظت و ابعاد با هم متفاوتند چرا که باید میزان کراتین بر اساس ضخامت مو و ناحیه ای که قرار است بر روی آن کار شود ،  تعیین کرد .

معمولا برای دستیابی به نتایج بهتر و موثر تر در کنار کراتین از مواد شیمیایی و گاها گیاهی دیگر نیز استفاده می شود تا بتواند به افزایش ضخامت مژه ها کمک بیشتری کنند .

البته تمامی موارد بالا در صورتی است که شخصی که لیفت مژه را برایتان انجام می دهد مقید به رعایت اصول باشد .  در غیر اینصورت ممکن است برای کاهش هزینه ها و یا به دلیل عدم تخصص از موادی نا مناسب با شرایط حساس مژه ها استفاده کند و شما را به دردسر اندازد مثلا ممکن است به جای استفاده از کراتین با ابعاد مژه ، همان کراتین موی سر را به کار ببرد .

همانطور که متوجه شده اید بسیار اهمیت دارد که لیفت مژه خود را در کجا و توسط چه کسی انجام می دهید ، آیا این فرد به حد کافی تخصص دارد و یا وجدان کاری اش سبب می شود که از مرغوب ترین مواد برای شما استفاده کند یا خیر …. در این مورد بسیار حساس باشید تا چشم های زیبایتان را که نعمتی تکرار نشدنی اند به سادگی دچار آسیب نکنید .

 

قیمت لیفت و لمینت مژه و قیمت پک لیفت مژه

قیمت پک لیفت مژه همراه با تمامی اقلام مورد نیاز و قیمت مواد لیفت و لمینت مژه به موارد مختلفی بستگی دارد . از جمله این موارد که حتما شما هم می دانید برند لیفت مژه است .

قیمت لیفت مژه در مشهد - قیمت لیفت مژه در تهران

با توجه به اینکه برند لیفت ، دالیز لش ( DOLLY’S LASH ) یا مکی (Macy  ) یا کیت مکسی 2 (Max 2) و یا دیگر مارک های لیفت باشد ، قیمت پک لیفت مژه  متفاوت و در رنج 335,000 تومان تا 560,000 تومان متغیر می باشد .

 

قیمت لیفت و لمینت مژه

قیمت لیفت و لمینت مژه در مراکز مختلف زیبایی قطعا با هم مشابه نیستند و این امر تاثیر گرفته از عوامل و فاکتورهای مد نظر این مراکز است که تعیین کننده هزینه نهایی لیفت مژه هستند .  از این رو قیمت لیفت مژه در مشهد به طور یقین با قیمت لیفت مژه در تهران و یا قیمت لیفت مژه در اصفهان ، شیراز یا تبریز تفاوت هایی با هم دارند.

همیشه تخفیف دلیل بر خوب بودن و به صرفه تر بودن لیفت مژه در یک مرکز نیست حتی بر عکس در مواردی که تخفیفات عجیب و غریب در قیمت لیفت و لمینت مژه مشاهده کردید بهتر است عاقلانه رفتار کرده و در آن مراکز حتی پا هم نگذارید !!

 

قیمت لیفت مژه در مشهد

قیمت لیفت مژه در مشهد نیز با توجه به منطقه کلینیک و کیفیت مواد و وقت صرف شده و مواردی از این دست ، به صورت میانگین بین 80 تا 150 هزار تومان است .

 

قیمت لیفت مژه در تهران

قیمت لیفت مژه در تهران مثل دیگر شهرها به موارد مختلفی نظیر اینکه در کدام منطقه دارد و از چه موادی با چه برندی استفاده می شود و مدت زمان صرف شده و مواردی اینچنی بین 100 هزار تومان تا 500 هزار تومان می باشد .

 

 قیمت لیفت مژه در اصفهان

 قیمت لیفت مژه در اصفهان نیز با در نظر گرفتن مواردی که بر برآورد قیمت نهایی موثر است مثل مکان و منطقه ای که مرکز لیفت در آن واقع شده و مواردی که در بالا نیز به آنها اشاره شد ، به صورت تقریبی حدود 80 تا 120 هزار تومان می باشد .

 

از دیگر فاکتورهایی که در قیمت لیفت مژه تاثیر دارند ، کیفیت ، اصل بودن و قیمت پک لیفت مژه ای است که کلینیک با آن کار لیفت مژه تان را انجام می دهد . طبیعی است در صورتی که برند معتبر باشد و قیمت پک لیفت مژه بالا شد ، هزینه این کار نیز برای شما بالاتر خواهد بود . به تمام اینها باید هزینه دستمزد و مدت زمانی که لیفت طول می کشد را نیز افزود .

 

تبلیغات
شیراز :  2023 201 0917 

شیراز :  2023 201 0917 

 

مطالعه بیشتر : پوست و مو

 

چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: 4 میانگین: 4]
برچسب‌ها:
نظرتان را بنویسید
دیدگاه
نام
ایمیل

دو × 5 =