جراحی زیبایی باسن چرا پر طرفدار است؟ انواع عمل زیبایی باسن و هزینه آن !

0 273

 

جراحی زیبایی باسن روشی نوین است که برای تغییر شکل باسن و بهبود ظاهر آن به کار می رود. بسته به نیاز هر فرد متخصص ممکن است جراحی بزرگ کردن باسن را برای فرد انجام دهد و یا به دنبال کشیدن چربی های موضعی در آن ناحیه و در نتیجه کوچک کردن باسن باشد و یا اینکه سعی کند بنا به سلیقه بیمار از طریق عمل زیبایی باسن به خوش فرم تر کردن باسن او بپردازد.

 

چرا خانم ها به دنبال جراحی زیبایی باسن هستند ؟

این روزها شکل باسن یکی از معیارهای اصلی زیبایی زنان به شمار می رود؛ به همین دلیل است که اقبال خانم ها به عمل زیبایی باسن نسبت به گذشته بیشتر و بیشتر شده است.

معمولا هدف زنان از تن دادن به این جراحی این است که  بتوانند رضایت شریک زندگی شان را نسبت به اندام های جنسی خود جلب کنند. هر فردی دنبال نتایج متفاوتی از جراحی زیبایی باسن است مثلا یکی خوش فرم تر شدن باسن را در بزرگ کردن باسن خود می بیند و دیگری به دنبال کوچک کردن باسن خود می باشد. مهم این است که هر  دوی این عمل ها به خوش فرم تر شدن باسن، بهبود انحنا و محکم تر شدن باسن منتهی شود.

احتمالا دلیل دیگر رو آوردن به انواع جراحی زیبایی باسن از بین بردن آثاری نظیر افتادگی باسن و پوست آویزان در این ناحیه است که اغلب ناشی از افزایش سن می باشد.پس از این کار باسن حالت خوش فرمی به خود گرفته و زیباتر می شود.

جراحی زیبایی باسن - عمل زیبایی باسن

 

 دسته بندی انواع عمل زیبایی باسن

عمل های جراحی زیبایی باسن در 3 دسته قرار می گیرند:

 

دسته اول : بزرگ کردن باسن

مناسب افرادی که باسن کوچکی دارند و تمایل به داشتن باسنی حجیم تر دارند.

 

دسته دوم : کوچک کردن باسن

مناسب افرادی که از پرچربی بودن باسن خود ناراضی اند.

 

دسته سوم : لیفت باسن

مناسب افرادی که به دلایل نظیر کاهش وزن شدیدی و یا افزایش سن دچار شل شدگی و آویزانی پوست باسن شده اند. جالب است که انجام این روش به ظاهر کمر و ران ها نیز جلوه ای زیباتر و خوش فرم تر می  بخشد.

 

انواع جراحی پلاستیک باسن

کاهش سایز باسن با لیپوساکشن باسن و حذف بافت چربی اضافه

افزایش سایز باسن با تزریق چربی به باسن

افزایش سایز باسن با کاشت ایمپلنت یا در باسن

افزایش سایز باسن با کاشت پروتز در باسن

محکم کردن پوست باسن با لیفت و بالا کشیدن باسن

طراوت دادن به باسن با رفع پوست اضافه در ناحیه زیر باسن و برطرف کردن چین اضافه بر روی باسن

انتخاب هر یک از این روش ها برای فرد، بستگی به نظر جراح و متخصص جراحی زیبایی باسن دارد.

 

چه افرادی گزینه هایی مناسب برای انجام جراحی زیبایی باسن به شمار می روند ؟

تمامی افرادی که انتظارت واقع بینانه از نتایج عمل زیبایی باسن داشته باشند، در شرایط روحی و جسمی سالم به سر ببرند و از مشکل بزرگی باسن، کوچکی بیش از حد باسن و یا افتادگی پوست باسن رنج ببرند جوری که اعتماد به نفس آنها را تحت الشعاع خود قرار داده باشد می توانند متقاضیان جراحی زیبایی باسن باشند. البته بهتر است تصمیم نهایی را به عهده جراح پلاستیک بگذاریم چرا که جراح با در نظر گرفتن شرایط بیمار سعی می کند انجام این عمل را برای وی ارزیابی کرده و بهترین روش را برای متقاضی مناسب انتخاب کند و یا اینکه او را از انجام این کار منصرف کند.

بیشتر بخوانید
لیپولیز باسن و مزایای آن برای لاغری باسن ! تفاوت لیپولیز باسن با لیپوساکشن !

 

باسن - جراحی زیبایی باسن

بنابر این پیشنهاد می کنیم که با در نظر گرفتن راهنمایی های جراح این عمل را انجام داده و یا از انجام آن چشم پوشی کنید. البته این امر در صوتی به اتفاقات خوشایند منجر می شود که جراح زیبایی باسن به حد کافی متخصص ، متبحر و با تجربه باشد.

 

عوارض جراحی پلاستیک باسن

اگر چه جراحی پلاستیک باسن عوارض چندانی ندارد با این وجود اطلاع از همین موارد اندک قبل از عمل نیز می تواند فرد را در انتخاب آگاهانه این مدل جراحی، یاری نماید.

عوارض جسمی جراحی زیبایی باسن

مثلا پروتز باسن می تواند منجر به پس زده شدن پروتز توسط بدن و در نتیجه عفونت یا انقباض کپسولی، سوزن سوزن شدن پوست و در مواردی باز شدن زخم شود.

عوارض روانی جراحی پلاستیک باسن

به علاوه اینکه ممکن است به دلیل حاصل نشدن نتیجه مطلوبی که فرد پیش از عمل تصور کرده بود، نتایج واقعی عمل برای شخص رضایت بخش نباشد و  همین نارضایتی در نهایت به افسرده شدن وی منتهی شود.

عوارض فیزیولوژیکی عمل باسن

از آنجاییکه برای جراحی زیبایی باسن از داروهای بیهوشی استفاده می شود ممکن است فرد دچار عارضه های ناشی از مواد بیهوشی گردد البته لازم به ذکر است که این عوارض اغلب جدی نیستند و توسط تیم پزشکی قابل رفع می باشند.

 

هزینه انواع عمل‌های جراحی زیبایی باسن

هزینه عمل های زیبایی باسن بسته به معیارهای مختلف متغیر است و نمی توان برای تمامی آنها رقم ثابتی را به عنوان هزینه عمل زیبایی باسن در نظر گرفت. می توان گفت که عوامل متعددی نظیر دستمزد جراح زیبایی باسن، تسهیلات در نظر گرفته شده، هزینه ای که برای بیهوشی در نظر گرفته شده است و همینطور هزینه تجهیزات جراحی موجود در اتاق عمل به علاوه گن مخصوص پس از جراحی و داروهایی که پزشک بعد از جراحی برای بیمار تجویز می کند بستگی دارد که با برآورد آنها به رقم مشخصی تحت عنوان مثلا هزینه عمل جراحی بزرگ کردن باسن یا هزینه عمل جراحی کوچک کردن باسن و … دست پیدا می کنیم.

در کنار تمامی موارد ذکر شده،میزان چربی در دسترس جهت لیپوساکشن، ابعاد و شکل باسن، میزان پوست اضافه در باسن و میزان قابلیت انعطاف پوست نیز بی تاثیر در برآورد هزینه نهایی نخواهد بود.

معمولا در بین عمل های زیبایی باسن ، لیپوساکشن کردن در روش تزریق چربی بیشترین هزینه را به خود اختصاص می دهد و در روش ایمپلنت کردن باسن، اغلب هزینه، صرف جنس و نوع پروتز به کار برده شده می گردد.

در حالت کلی می توان گفت به طور تقریبی جهت هزینه پروتز باسن حدود 8 میلیون تومان ، لیفت باسن و رفع افتادگی باسن حدود 20 میلیون تومان و ترمیم فرورفتگی موجود در ناحیه باسن و ران ها مبلغی بین 3 تا 5 میلیون تومان توسط کلینیک های واقع در ایران دریافت می گردد.

 

 

جهت کسب اطلاع از مراکز معتبر جراحی زیبایی باسن و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید : جراحی زیبایی تنه و اندام

 

چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: 3 میانگین: 5]
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 2 =