لیفت بازو با لیزر برای چه افرادی انجام می شود؟! مزایای جراحی بازو با لیزر !

0 198

 

لیفت بازو با لیزر که به لیپوساکشن لیزری نیز معروف است با استفاده از لیزر به حذف چربی های اضافه بازو می پردازد و از این طریق سبب رفع افتادگی بازو ها و متناسب شدن آنها می شود . لیفت بازو با لیزر امروزه نسبت به لیپوساکشن سنتی محبوب تر است و طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی مفید راجع به لیفت بازو با لیزر ، مزایای این نوع لیفت بازو ، قیمت لیفت بازو با لیزر و هر آنچه که لازم درباره آن بدانید ، ارائه دهیم . با ما همراه باشید .

 

ممکن است شما با این صحنه مواجه شده باشید که پس از انجام حرکات ورزش منظم طی هفته ها ، روبروی آینه می ایستید و قصد دارید اندام خود را برانداز نمایید ناگهان متوجه می شوید شانه هایتان خوش فرم شده اند اما به رغم تلاش های زیاد بازو ها همچنان به آن اندازه که انتظار داشته اید سفت و محکم نشده است بلکه بر عکس افتادگی آن خیلی به چشم می آید. این اتفاق احتمالا شما را آزار می دهد. این حالت زمانی بدتر می شود که مشاهده می کنید حین راه رفتن بازو هایتان تکان می خورند و ثابت نیستند . در این صورت :

وقت آن رسیده است که لیفت بازو با لیزر را امتحان نمایید !!!

حقیقت این است که شما چاق نیستید و حقیقت دیگر اینکه جاذبه ، ژنتیک یا افزایش سن در شما سبب آویزانی بازوهایتان است. در این صورت می توان گفت مشکل شما ورزش و رژیم غذایی نیست و بایستی تنها از طریق درمان افتادگی بازو با لیزر و یا روش های درمانی دیگر برای لیفت بازو بهره ببرید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

تفاوت های لیفت بازو با لیزر با روش های سنتی لیفت چیست ؟

بین این دو روش از لیفت تفاوت های بسیاری وجود دارد که از میان آنها می توان به این موارد اشاره کرد :

در جراحی بازو با لیزر دوره بهبودی نسبت به روش های تهاجمی لیفت بازو کوتاه مدت تر است. عمل جراحی لیفت بازو به مدت 2 هفته از کار افتادگی را به دنبال دارد به این معنا که حتی در این دوران نمی توان ورزش های سبک روزانه را انجام داد. از این رو احتمالا لازم است به مدت چند هفته پس از درمان با جراحی ، استراحت نمایید تا بتوانید دوباره به تمرینات سنگین وزن خود بازگردید.

لیفت بازو با لیزر بدون نیاز به بیهوشی فرد انجام می شود.

معمولا نتایج پس از درمان با جراحی بازو با لیزر به شکلی موثر نمایان می شود.

در درمان افتادگی بازو با لیزر نیازی به ایجاد برش در ناحیه بازو ها و در کل جراحی نمی باشد. این مورد از مهم ترین دلایل محبوبیت این روش در بین افراد به شمار می  رود. لیفت بازو با لیزر نیازمند یک برش بسیار ریز می باشد و تنها به چند بخیه کوچک نیاز دارد تا به حالت قبلی خود بازگردد. در نتیجه این امر است که دوره بهبودی خیلی سریع‌تر اتفاق افتاده و فرد نسبت به عمل جراحی لیفت بازو به زمان استراحت بسیار کمتری ( حدود چند روز ) نیاز دارد تا بتواند روال عادی و همیشگی زندگی خود را از سر بگیرد .

لیفت بازو با لیزر - جراحی بازو با لیزر

از دیگر تفاوت های درمان شلی بازو با لیزر و جراحی لیفت بازو این است که نjایج دلخواه فرد بسیار سریع‌تر قابل مشاهده است ؛ به عبارتی جراحی بازو با لیزر ( لیپوساکشن لیزر ) به فرد این امکان را می دهد که نتایج را بسیار سریع‌ترمشاهده نماید این در حالی است که در عمل جراحی لیفت بازو 6 ماه زمان لازم است تا ورم‌های بدن به طور کامل برطرف شود . برای مشاهده نتایج نهایی لیفت بازو در این روش باید تمام این شش ماه را صبوری کرد تا ورم ها به کلی خوابیده و نتیجه نمایان شود .

در کنار این مزایای لیفت بازو با لیزر نسبت به روشهای سنتی لیفت بازو این نکته را نیز نباید از خاطر برد که لیفت لیزری تنها امکان رفع و بهبود چربی هایی را دارد که به میزانی خفیف و ملایم در بافت بازو انباشته شده اند این بدین معنی است که قابلیت حذف چربی های بیش از حد در بازو و رفع افتادگی بازو در اینگونه موارد کاری نیست که از عهده درمان شلی بازو با لیزر بر بیاید بلکه در این گونه موارد بهتر است به روش های تهاجمی تری برای رفع چربی ها روی آورید و در این راستا بهترین روش را از طریق مشاوره با پزشک انتخاب نموده ، انجام دهید.

بیشتر بخوانید
لیپولیز باسن و مزایای آن برای لاغری باسن ! تفاوت لیپولیز باسن با لیپوساکشن !

به علاوه اینکه ممکن است به چند دوره درمان نیاز باشد تا نتایج به شکلی دلخواه اتفاق بیافتد. دستیابی به نتایج قطعی و عالی در این روش تقریبا روندی طولانی را طی می کند .

 

لیفت بازو با لیزر چیست؟

لیفت بازو با لیزر ( لیپوساکشن لیزر ) برای شکل‌دهی و سفت کردن پوست نواحی بازو ها مورد استفاده قرار می گیرد.  به علاوه اینکه نواحی چربی اضافی بازوها را آب می‌کند. منظور از این نواحی اضافی ، همان چربی‌هایی اند که حتی با وجود تلاش فراوان شما در راستای حذف کردنشان همچنان مقاوم باقی می مانند و خیال از بین رفتن ندارند ! اینجاست که تکنیک استفاده از لیزر به کم شما آمده و سعی می کند تا این نواحی را به مرور از بین ببرد.

کوچک کردن بازو با دستگاه - جراحی بازو با لیزر

 

آیا شما کاندیدای مناسبی برای جراحی بازو با لیزر هستید ؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که ورزش می‌کنید و تغذیه سالم دارید، اما با این وجود در بدن خود به خصوص در ناحیه دور بازو دچار چربی و فتادگی پوست هستید طوری که باعث آزار شما شده است، می‌توان گفت که شما فرد مناسبی برای جراحی بازو با لیزر یا همان لیپوساکشن لیزری به شمار می روید .  اما لازم است شرایط دیگری نیز داشته باشید تا بتوانید روی استفاده از این روش بدون نگرانی حساب باز کنید .

از جمله این شرایط این است :

که شما باید از نظر سلامت عمومی در حالتی مطلوب قرار داشته باشید به علاوه اینکه  لازم است تقریبا ۱۰ کیلو با وزن ایده‌آل خود فاصله داشته باشید . در این صورت است که می توان گفت وقتش رسیده که جراحی بازو با لیزر را متحان نمایید.

نکته دیگری که لازم است در این مورد به آن بی توجهی نشود این است که این تکنیک بیشتر بر روی افرادی موثر و کار ساز است که سطح چربی بازوی آن‌ها خفیف یا در حد متوسط باشد.

 

نحوه عملکرد لیفت بازو با لیزر چگونه است ؟

در لیفت با لیزر ابتدا ناحیه تحت درمان به مدت 25 دقیقه تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد . پس از آن از دستگاه هایی بسیار ظریف محتوی نور مادون قرمز یا فرکانس رادیویی به صورت مجزا برای حذف چربی ها استفاده می شود یا اینکه بنا به تشخیص پزشک به صورت ترکیبی از این تجهیزات استفاده می شود. مادون قرمز و فرکانس رادیویی در واقع سطح خاصی از لایه های پوست را تحت حرارت قرار می دهند و سعی می کننند از این طریق چربی ها را از بین برده به علاوه اینکه پروسه کلاژن سازی را در ان ناحیه از پوست تحریک و فعال نمایند .

به همین علت در موارد خفیف ، جراحی بازو با لیزر می تواند با وادار کردن پوست به کلاژن سازی ، به رفع افتادگی آن نیز کمک کنند . گاهی نیز همزمان با لیفت بازو با لیزر روش های دیگر زیبایی بازو انجام می شود تا زیبایی بازو دو چندان شود .

 

هزینه لیفت بازو با لیزر - قیمت لیفت بازو با لیزر

 

از ویژگی های مثبت این روش این است که بیمار معمولا هیچ ورم و کبودی ای احساس نمی کند. بلکه لیزر با بستن رگها مانع ایجاد کبودی شده و همینطور به سفت تر شدن بافت ها نیز کمک می کند .

لازم است که بعد از اتمام جلسه درمان ، تا یک ماه فرد از در آوردن گن های تنگی که جهت محافظت از حالت جدید بازوها در نظر گرفته شده است خودداری نماید . به علاوه اینکه سعی کند تا حد امکان  هنگام استراحت بازوهایش را روی بالش قرار دهد. فرد می تواند پس از گذشت 3 وز از جلسه درمان حمام نماید .

 

اگر دچار افتادگی شدید بازو باشیم جراحی بازو با لیزر چه کمکی می تواند به ما می کند ؟

در صورتی که آویزان شدن بازو ها در فرد شدید باشد که احتمالا ناشی از کاهش وزن ناگهانی و یا عوامل ژنتیکی است ، بهتر است گزینه دیگری غیر از جراحی بازو با لیزر را برای درمان این مشکل برطرف نماید . بلکه براکیوپلاستی می تواند در این موارد کارساز باشد و مشکل را حل نماید . در این روش اگر چه نیاز به بیهوشی و مقداری برش هست اما نتایج قطعی است و می توان با آنها مشکلات اساسی را در ناحیه بازو برطرف نمود . از مزیت های براکیوپلاستی این است که در هر سنی که باشید امکان انجام آن برای شما وجود دارد.

بیشتر بخوانید
علائم ژنیکوماستی چیست؟ راههای پیشگیری از بزرگ شدن بافت سینه در مردان !

 

چه کنم تا بهترین نتیجه را از درمان افتادگی بازو با لیزر بگیرم ؟

باید این نکته را در نظر داشت که جراحی بازو با لیزر تا حد زیادی برای از بین بردن چربی های اضافه ناحیه بازو به کار می رود و به تنهایی امکان برطرف کردن آویزانی و شل شدگی بازو پوست بازو را ندارد . با این وجود می توان انتظار داشت در مواردی که پوست همچنان خاصیت ارتجاعی خود را حفظ کرده باشد ، وضعیتش به حالت قبل از انباشته شدن چربی ها بازگردد و در واقع افتادگی آن پس از لیفت با لیزر برطرف گردد .

با این حال افرادی که خاصیت ارتجاعی پوست خود را از دست داده اند در صورت به رفع آویزانی بازوهایشان می توانند تحت مشاوره با پزشک جراح خود قرار گرفته و از ایشان پیشنهاداتی برای رفع این مشکل دریافت نمایند .

کوچک کردن بازو با دستگاه - جراحی بازو با لیزر

اگر بخواهیم واقع گرایانه تر به امر لیفت بازو با لیزر نگاهی بیندازیم باید بگوییم که در این مورد هم درست مثل لیفت بازو به روش سنتی احتمال نتیجه نگرفتن در کوچک شدن و لاغری بازو به مقدار دلخواه وجود دارد . اما می توان امید داشت که به شما را در امر سفت شدن و کوچک شدن بازو کمک کرده و شما را به خواسته تان برساند .

 

هزینه لیفت بازو با لیزر چقدر است ؟

هزینه لیفت باز و با لیزر مانند دیگر روش های درمانی تحت تاثیر فاکتورهای متفاوتی است . اولین  ، لیفت بازو با هزینه لیفت بازو در تبریز ف شیراز ، مشهد و یا اصفهان مبالغ متفاوتی است . علاوه بر این عامل هایی نظیر میزان مهارت پزشک ، اینکه چقدر معروف است ، میزان کاری که لازم است بر روی بازوهای شما انجام شود تا نتایج مورد نظر حاصل گردد ، تجهیزاتی که در حین درمان برای شما مورد استفاده قرار می گیرد و … نیز می تواند بر برآورد نهایی قیمت لیفت بازو با لیزر موثر باشد .

از این رو عنوان کردن مبلغی خاص تحت عنوان قیمت لیفت بازو با لیزر می تواند بیشتر گمراه کننده باشد و فرد را در انتخاب این روش برای درمان آویزانی بازوی خود دچار تردید یا سردرگمی کند.

پیشنهاد ما به شما این است که با مرکز درمانی مورد نظر تماس گرفته یا به صورت حضوری به آنجا مراجعه نمایید تا بتوانید به طور دقیق از قیمت لیفت بازو با لیزر اطلاع کسب نمایید .

تمام این موضوعات که درمان افتادگی بازو با لیزر چقدر اثربخشی داشته باشد ، اینکه اصلا برای درمان شما و راحت شدن از شر بازو های بد شکل روش درمانی موثری بوده است یا خیر و یا اینکه توانسته است شما را به خواسته تان نزدیک کند یا نه ؛ تا حد زیادی به میزان مهارت پزشک جراحی ای که برای این امر انتخاب کرده اید دارد . از این رو پیشنهاد می شود به رغم در نظر گرفتن میزان هزینه لیفت بازو با لیزر ، مقوله انتخاب پزشک را نیز  جدی بگیرید تا ضمن رسیدن به نتایج مورد نظرتان ، آسیب کمتری به سلامتی روح و جسم شما وارد شود . چرا که جراح ماهر فرم بازو ها را می شناسد و به خوبی می داند برای هر فردی از چه تکنیکی بهره ببرد تا بهترین نتایج حاصل شوند .

 

 

جهت کسب اطلاع از مراکز معتبر لیفت بازو با لیزر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید . 

 

مطالعه بیشتر : جراحی زیبایی تنه و اندام

 

 

چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: 0 میانگین: 0]
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =