لیفت باسن بدون جراحی با 6 روش جدید! مزیت این روش ها چیست؟!

لیفت باسن بدون جراحی با 6 روش جدید! مزیت این روش ها چیست؟!
چکیده این مطلب : انتشار :جولای 11, 2019بدون دیدگاه

 

  لیفت باسن بدون جراحی ، شامل روشهایی است که به صورتی غیر تهاجمی به بالا کشیدن باسن و سفت کردن باسن می پردازد. همانطور که می دانید با گذشت زمان و افزایش سن ، پوست اطراف باسن به مرور دچار افتادگی شده ، زیبایی خود را از دست می دهد . همین امر باعث می شود تا اینگونه افراد با ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

 

لیفت باسن بدون جراحی ، شامل روشهایی است که به صورتی غیر تهاجمی به بالا کشیدن باسن و سفت کردن باسن می پردازد. همانطور که می دانید با گذشت زمان و افزایش سن ، پوست اطراف باسن به مرور دچار افتادگی شده ، زیبایی خود را از دست می دهد . همین امر باعث می شود تا اینگونه افراد با مراجعه به جراح لیفت باسن سعی کنند راهی برای زیبایی دوباره باسن خود بیابند .

 

از طرفی ، امروزه به لطف افزایش آگاهی جامعه ، رغبت افراد به روشهای غیر جراحی بیش از گذشته شده است و هر فردی حاضر نیست از طریق عمل جراحی تغییراتی در بدن خود انجام دهد بلکه این افراد تمایل دارند بدون رویارویی با خطرات و عوارض جراحی  و همینطور با صرف مبلغی کمتر ، باسن خود را بالا بکشند و خوش فرم نمایند. خوشبختانه این روزها برای این تصمیم عاقلانه روش هایی تحت عنوان لیفت باسن بدون جراحی انجام می شود. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی این روش ها بپردازیم. با ما همراه باشید.

جراحی زیبایی
جهت تماس شماره شهر خود را لمس کنید
تهران :  8613 075 0912
شیراز : 5393 053 0917

به خاطر داشته باشید :

گاهی افراد لیفت باسن را با لیفت باسن برزیلی اشتباه می گیرند در صورتی که روش اول تنها به بالا کشیدن پوست باسن بسنده می کند و در روش دوم یعنی لیفت باسن برزیلی علاوه بر بالا کشیدن پوست باسن ، با تزریق چربی نیز سعی می شود تا باسن کمی حجیم تر و بزرگتر به نظر برسد.

لازم است افراد پیش از اقدام به لیفت باسن به تفاوت بین این دو مقوله توجه نمایند تا پس از عمل مغایرتی بین تصورشان و نتایج به دست آمده مشاهده نکرده و این موضوع باعث نارضایتی شان نگردد.

لیفت باسن بدون جراحی

 

انواع روش های لیفت باسن بدون جراحی

روش های غیر تهاجمی بالا کشیدن باسن عبارتند از :

  1. پیوند چربی
  2. امواج رادیویی
  3. لیفت باسن با نخ
  4. هیپ آپ
  5. لیفت ترکیبی باسن برزیلی
  6. امواج التراسوند

 

1 . لیفت باسن بدون جراحی با پیوند چربی

گاهی با برداشت چربی اضافه از بافت های دیگر بدون و خلوص چربی ها و در نهایت تزریق چربی به باسن می توان افتادگی باسن در حدی که بیش از اندازه نباشد و به نوعی خفیف باشد را برطرف ساخت. پیوند چربی به باسن همچنین می تواند پوست باسن را سفت کند و حتی با حجیم تر کردن آن به آن حالتی خوش فرم تر و جذابتر ببخشد. معمولا در صورت رعایت مراقبت های پس از عمل ، نتایج قابل توجه و ماندگار خواهند بود. در این روش، استفاده از تجهیزات درمان به صورت ترکیبی سبب می شوند تا عضلات سرینی باسن با قوام تر شده ، پوست صاف شده و همچنین سلولیت نیز برطرف گردد.

لیفت باسن بدون عمل

 

2 . امواج  رادیویی روشی دیگر برای لیفت باسن بدون جراحی

در این روش ، از یک دستگاه انرژی امواج رادیویی برای درمان استفاده می شود تا از طریق آن بتوانند بافت را گرم کرده ، آن را سفت نمایند و در پی آن با افزایش جریان خون و همینطور شکستن سلولیت و چربی ها ، افتادگی و شل شدگی باسن را برطرف نمایند. هدف امواج رادیویی این است که بدون آسیب رساندن به پوست با هدف قرار دادن سلول های چربی و به منظور تحریک تولید کلاژن ، پوست باسن را گرم کنند تا از این طریق خاصیت ارتجاعی پوست تقویت شده و بافت آن قوام پیدا کند.

بیشتر بخوانید
عمل درشت کردن چشم چیست؟ چرا در جستجوی بهترین دکتر برای درشت کردن چشم باشیم؟!

علاوه بر این می توان از روش درمانی فرکانس رادیویی به منظور ازبین بردن کیسه های چربی موجود در شکم ، باسن و ران‌ها ، سبب کاهش سلولیت وشوند و به رفع افتادگی پوست که در نتیجه بارداری و یا کاهش وزن رخ داده است ، کمک نمایند.

یکی از مزیت های لیفت باسن بدون جراحی با استفاده از امواج رادیویی این است که عملکردی بسیار ایمن دارد و علاوه بر آن ، نیاز به کمترین زمان برای سپری کردن دوره نقاهت و بهبودی می باشد.

 

3 . بالا کشیدن باسن با نخ ( امبدینگ باسن )

این روش به خصوص از سری روشهای لیفت باسن بدون جراحی ، بیشتر برای افرادی که دارای باسنی با پوست افتاده و در عین حال حجیم می باشند. نحوه کار لیفت باسن با نخ بدین صورت است که چربی ها اضافه و یا پوست افتاد باسن با استفاده نخ های سیلیکونی و جذبی به خصوصی که در اعماق بافت چربی قرار می دهند ، تحت کشش قرار می گیرند و از این طریق بافت باسن ترمیم شده ، سفت می گردد و به سمت بالا کشیده می شود و درنهایت باسنی خوش فرم حاصل می شود. در واقع همزمان با بهبود طبیعی نواحی نخ زده شده ، در اطراف این دوک ها (بخیه های نخی) و درونشان ، بافت لیفی محکمی به وجود می آید که بافت و چربی باسن را به مکانی بالاتر لیفت می دهد.

از مزیت های لیفت باسن با نخ این است که این روش راهکاری بدون اسکار می باشد و تمامی فرآیند آن در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود با این وجود فرد پس از لیفت سریعتر از روش های جراحی می تواند به فعالیت های روزمره و کاری خود بازگردد .

لازم به ذکر است که نمی توان اثربخشی این روش را به اندازه پروتز یا پیوند چربی به باسن دانست. از این رو لازم است جهت تاثیرات بهتر این روش با روش های دیگر درمانی ترکیب کرد.

ماندگاری این روش تا 5 سال نیز گزارش شده است چرا که روند طبیعی و شرایط جسمانی هر فرد می تواند از اثرات این درمان کاسته و پس از مدتی سبب افتادگی مجدد باسن شود. اما خوشبختانه می توان بدون ایجاد هیچ مشکلی ، لیفت باسن با نخ را بارها تکرار کرد به علاوه می توان همزمان با این روش از تزریق چربی برای حجیم سازی و پر کردن باسن نیز استفاده کرد.

 

لیفت باسن با نخ - لیفت باسن بدون جراحی

 

4 . لیفت باسن بدون جراحی با هیپ آپ

هدف این روش جراحی که به جراحی خط سیب نیز معروف است ، حجیم تر کردن بافت باسن و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست باسن می باشد. با انجام این کار باسن هایی که سطحی صاف دارند و یا اینکه دچار افتادگی شده اند و باعث می شوند تا پاها نیز کوتاهتر به نظر برسند ، خوش فرم شده و علاوه بر این خط باسنی جذاب تر نیز نسبت به قبل در این ناحیه ایجاد می شود. علاوه بر این کرم هایی نیز تحت عنوان کرم های بزرگ کردئن باسن یا کرم های هیپ آپ به منظور بالا کشیدن پوست باسن و بزرگ کردن آن مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی باسن چرا پر طرفدار است؟ انواع عمل زیبایی باسن و هزینه آن !

 

5 . نوعی لیفت باسن برزیلی به عنوان روش غیر جراحی لیفت باسن

در الین روش ، با ترکیب گرمای مادون‌قرمز ، از امواج رادیویی دوقطبی و غلتک‌های خلاء که برای حرکت بدون درد استفاده می شود لایه چربی زیر پوستی بدن، هدف قرار گرفته می شود. همراهی این تکنولوژی ها با یکدیگر سبب می شود تا بافت های چربی که به پدید آمدن فرورفتگی و برآمدگی (سلولیت) در پوست شده اند ، جای خود را به چربی های یکدست ، نرم و قابل انعطاف بدهند. حال چربی هایی که پیوند خود را ازدست داده اند ، به شکلی طبیعی از بدن دفع می گردند.

 

لیفت باسن بدون جراحی - لیفت بان برزیلی

در این روش معمولا از همان جلسه می توان می توان تا حدودی نتایجی مثل صاف شدن و سفت تر شدن پوست باسن را مشاهده کرد. توصیه می شود به منظور دستیابی به بهترین نتایج ف 2 تا 3 جلسه درمان را ادامه دهیم . اگر همزمان با جلسات درمانی سعی کنید تا رژیم غذایی و ورزش را نیز در برنامه خود بگنجانید می توانید مدت زمان ماندگاری نتایج به دست آمده را طولانی تر کنید .

 

6 . آخرین روش برای لیفت باسن بدون جراحی ؛ از طریق اولترا

روش اولترا یکی از روشهای جایگزین لیفت باسن است که به سفت شدن و بالا کشیدن پوست باسن کمک می کند. در این روش غیر تهاجمی با استفاده از امواج اولتراسوند ، لایه های عمیق پوست هدف قرار داده می شود و از این طریق رشد کلاژن های آن ناحیه از باسن تحریک می گردد و همین باعث حاصل شدن نتایج قابل‌توجه و درعین‌حال سفت شدن پوست آن ناحیه به صورت طبیعی می شود. لازم به ذکر است که لایه هایی که در این روش هدف امواج اولترا قرار می گیرند در واقع همان لایه هایی هستند که در جراحی لیفت باسن ، جراحی شده و به سمت بالا کشیده می شوند.

یکی از مزیت های این روش این است که علاوه بر سفت کردن و رفع افتادگی پوست باسن سبب با قوام شدن ناحیه بالایی ران ها نیز می شود و از این رو تناسب اندام بیشتری به دنبال دارد. در این روش غیر جراحی ، حتی یک میلی متر برش در پوست نیز ایجاد نمی شود اما با این وجود می تواند همان نتایج و قوام جراحی بالا کشیدن باسن را حاصل نماید . نتایج حاصل از انجام این روش ، بین 3 تا 6 ماه زمان نیاز دارد.

 

علاوه بر موارد ذکر شده گاهی نیز جهت کسب نتایج بهتر و تغییر دادن سایز باسن در کنار رفع افتادگی از طریق لیفت باسن ، به خصوص در افرادی که در سالهای اخیر ، کاهش وزن شدیدی داشته اند ، بافت های نشیمنگاه و پایین پهلو را به سمت باسنی که برجستگی ندارد ، حرکت می دهند تا از این طریق باسن بزرگتر و با حجمی بیشتر به نظر برسد.

 

لازم به ذکر است که استفاده از روش های لیفت باسن بدون جراحی در صورتی که توسط متخصصین با تجربه این امر انجام گردد نتایجی قابل توجه و با مدت زمان ماندگاری خوب خواهد داشت در غیر این صورت ممکن است نتایج آن طوری که مد نظر شماست حاصل نگردد !!!

 

 

مطالعه بیشتر : جراحی زیبایی تنه و اندام

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید