ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو !! 12 مزیت استفاده از این روش !

ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو !! 12 مزیت استفاده از این روش !

 

ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو ( G5 ) به عنوان یک ماساژ درمانی بسیار موثر و بین المللی است که از سالها پیش تاکنون همچنان در صنعت  زیبایی ، پزشکی ، ورزشی و فیزیوتراپی و همچنین برای درمان چاقی افراد به کار می رود .

با ما همراه باشید تا با روش استفاده از دستگاه لاغری جی فایو ، عوارض ماساژ لاغری با دستگاه آشنا شوید . اگر هم به دنبال قیمت دستگاه جی فایو هستید حتما این مقاله را دنبال کنید .

 

دستگاه لاغری جی فایو چیست ؟

دستگاه لاغری جی فایو از سری های مختلفی تشکیل شده است که مخصوص پوست و عضلات نواحی مختلف بدن می باشد و آنها را به بهترین نحو ماساژ می دهد . ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو نه تنها حذف چربی های اضافی و کاهش وزن را به دنبال دارد  بلکه می تواند بافت های عمیق را ترمیم کند . به علاوه انقباض عضلات تحت فشار را برطرف کرده و  ظاهر پوست را نیز بهبود می دهد .

ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو - عوارض ماساژ لاغری با دستگاه

ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو چگونه به رفع چاقی کمک می کند ؟

همیشه نمی توان انتظار داشت که افرادی که چاق اند و بدنشان پر از سلولیت است ، با فعالیت های ورزشی هر چند سنگین بتوانند به تنهایی موفق شوند تا چربی های تجمع یافته را آب کرده ، از بین بروند ، اگر چه بی تاثیر هم نیستند اما به عنوان راهکاری قطعی هم نمی توان روی آن حساب کرد . در این صورت ممکن است به رژیم غذایی هم بیاندیشید ! این افراد حتی اگر شیوه غذایی شان را نیز اصلاح کنند وضعیت چاقی شلن بهتر می شود اما به طور کامل از بین نمی رود .

 

روش استفاده از دستگاه لاغری جی فایو - عوارض ماساژ لاغری با دستگاه

بنابر این نیاز است تا یک درمان مکمل نیز استفاده کنید تا بتوانید از شر سلولیت های ایجاد شده و چربی های زیر پوستی به طور کامل خلاص شوید . ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو در شکستن سلولیت ها و رفع چربی بدن ، تاثیر فوق العاده ای دارد .

 

اتفاقاتی که در بدن پس از ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو می افتد :

 • استفاده از این روش ، نه تنها چربی ها را از بین برده بلکه سبب حجم دهی ماهیچه ها نیز می شود .
 • سلولیت های شکسته شده و در نتیجه بافت و ذخایر چربی نیز در پی آن از هم جدا شده و می شکنند .
 • پس از گذشت مدت زمانی کوتاه ،  بافت پوست به خوبی بهبود پیدا کرده و ظاهر آن صاف می شود .
 • پس از ماساژ لاغری با این دستگاه ، گردش خون افزایش پیدا می کند و این امر می تواند روند کلی بدن را بهبود دهد .

 

دستگاه لاغری جی فایو چه مزایایی دارد ؟

مزیت های ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو عبارتند از :

 1. این دستگاه می تواند چربی های زیر جلدی و رسوبات چربی ای را که پایدارند ، تجزیه کند و آنها را برای دفع به جریان خون منتقل کند و در نهایت سلولیت های بدن را به طور موثر و به بهترین نحو کاهش دهد .
 2.  منجر به افزایش تولید الاستین و تولید کلاژن می شود ، در نتیجه سبب می شود پوست احیا شده ، نرم تر و انعطاف پذیر شود.  همینطور فرم گرفته و سفت تر می شود .
 3. در صورتی که همزمان با رژیم غذایی مناسب و ورزش های منظم استفاده شود می تواند خیلی سریعتر لاغری را عملی کند به علاوه اینکه نتایج لاغری طولانی تر و ماندگار تری را به دنبال خواهد داشت .
 4. علاوه بر کاهش وزن ، باعث سم زدایی بدن نیز می شود و روند تخلیه لنفاوی را تسریع می کند .
 5. ماساژ لاغری با جی فایو به کاهش مایعات بدن نیز کمک می کند .
 6. این روش لاغری موضعی ، جز روش های جراحی نیست بلکه بالعکس غیر تهاجمی است از این رو دوره بهبودی و ریکاوری ندارد . به همین دلیل فرد می تواند پس از ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو به سر کار و فعالیت های روزمره خود بازگردد.
 7. در این روش ،‌ هیچ برشی ایجاد نمی شود به همین دلیل درد و سوزشی نیز در کار نیست .
 8. نتایج ماساژ لاغری با جی فایو ، نسبتا سریع و در مدت زمانی کوتاه نمایان می شود .
 9. این روش جزء روش هایی است که هم آسان اند و هم ارزان قیمت .
 10. با استفاده از دستگاه جی فایو خانگی (در صورت داشتن مهارت و آموزش قبلی درباره استفاده از آن) و یا استفاده از آن در کلینیک ، گردش خون بهبود پیدا می کند که همین امر می تواند سبب شود تا سلولها به طور طبیعی ، چربی های اضافه بیشتری مصرف کنند .
 11. ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو علاوه بر حذف چربی ها سبب تاخیر در بروز چین و چروک نیز می شود .
 12. مانع از شکل گیری و بروز بسیاری از مشکلات پوستی می شود .
بیشتر بخوانید
کوچک کردن باسن بدون جراحی چطور ممکن است؟!!

 

پس از ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو ، روند لاغری به چه صورت پیش می رود ؟

برای اینکه بتوان از مزایای و نتایج این دستگاه برای لاغری موضعی بهره برد ، تنها کافی است دست کم یک بار در هفته ، آن را انجام داد . برای رفع موثر سلولیت و چربی ها ، باید روند درمان را به همین سبک ادامه دهید تا زمانی که به مرور شاهد نتایج باشید .

 

روش استفاده از دستگاه لاغری جی فایو - مضرات دستگاه جی فایو

در اغلب اوقات افراد پس از طی کردن 3 تا 4 جلسه درمان از طریق دستگاه لاغری جی فایو ، متوجه تغییراتی در سایز بدن خود می شود و این یعنی این که لاغری موضعی در حال جواب دادن است . البته لازم است به این نکته توجه داشته باشید که زمان مورد نظر برای پاسخ دادن لاغری با استفاده از دستگاه جی فایو ، در افراد مختلف با هم فرق دارد و ممکن در فردی زودتر نتیجه دهد در صورتی که شخصی دیگر لازم باشد مدت زمان بیشتری را بابت رسیدن به سایز و اندام مورد نظر خود صرف کند .

 

آیا می توان برای کم کردن وزن روی دستگاه لاغری جی فایو حساب کرد ؟

واقعیت این است که هدف این دستگاه کاهش وزن نیست . بلکه به عنوان روشی فوق العاده برای رفع سلولیت و بهبود ظاهر بدی که این سلولیت ها در پوست ایجاد کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد . علاوه بر این پس از استفاده از این روش لاغری موضعی ، سم زدایی بدن نیز به خوبی اتفاق می افتد .

علاوه بر این در صورتی که این دستگاه همزمان با ورزش و رژیم غذایی درست به کار برده شود ، می تواند به کاهش وزن سرعت بیشتری ببخشد و کمک کند تا اندام ها لاغر تر شوند .

 

آیا لاغری به دست آمده با دستگاه جی فایو ماندگار و دائمی است ؟

در صورتی که پس از لاغر شدن با این دستگاه فرد سعی کند تا همچنان با ورزش های منظم و به اندازه در کنار اصلاح سبک غذایی خود اجازه تشکیل سلولیت ها را ندهد می تواند نتایج را در دوره طولانی تر ی حفظ نماید . با این وجود در حالت کلی این روش یک متد دائمی نیست .

دستگاه جی فایو خانگی - قیمت دستگاه جی فایو

بهترین راهکار برای ماندگاری بیشتر لاغری حاصل شده این است که هم ورزش و رژیم غذایی را رعایت کنیم و هم گاهی یک جلسه ماساژ درمانی از طریق این دستگاه را انجام دهید .

 

عوارض ماساژ لاغری با دستگاه و مضرات دستگاه جی فایو چیست ؟

بیشتر افراد 1 ساعت پس از ماساژ لاغری با جی فایو در نواحی ماساژ داده شده احساس گرما می کنند اما خوشبختانه در بیشتر این افراد همزمان با این حس گرما ، احساس آرامش نیز گزارش شده است .

از دیگر مضرات دستگاه جی فایو که از جنبه ای دیگر حُسن به حساب می آید این است که در نتیجه استفاده از این دستگاه سیستم لنفاوی تحریک می شود و این می تواند ذخایر آب بدن را کاهش دهد . از این رو توصیه می شود در طول دورانی که از این ماساژ درمانی استفاده می کنید ، حتما روزانه حداقل 2 لیتر آب بنوشید تا آب از دست رفته بدن را جبران کنید . در غیر این صورت ممکن است عوارض ماساژ لاغری با دستگاه به شکلی جدی ، سلامتی شما را تهدید کند .

عوارض ماساژ لاغری با دستگاه که بر اثر مصرف کم بروز می کند این است که یا احساس بی حالی و ضعف به شما دست می دهد و یا اینکه به دلیل حرکت سمومی که قرار است تخلیه شود در بدنتان ، مرتب دچار سر درد می شوید .

بیشتر بخوانید
ابدومینوپلاستی چیست؟ تفاوت آبدومینو پلاستی با لیپوساکشن !

 

قیمت دستگاه جی فایو چقدر است ؟

معمولا قیمت دستگاه جی فایو بستگی به مدلی که دارد ، رقم های متفاوتی است . علاوه بر این قدرت دستگاه و سایز ان نیز بی تاثیر بر قیمت نهایی دستگاه نیست . باید دید که هدف ما از خرید این دستگاه دقیقا چیست و قرار است برای مرکز ماساژ درمانی از آن استفاده کنیم یا اینکه تنها استفاده شخصی از ان خواهیم داشت . به علاوه باید در نظر داشت که برای حذف چربی های چه نواحی ای قرار است مورد استفاده قرار بگیرد و برای این نواحی چه میزان قدرت کافی است .در حالت کلی قیمت دستگاه جی فایو از حداقل حدود 3.200.000 تومان تا تقریبا 5.650.000 تومان می باشد .

 

برای کسب اطلاع از مراکز معتبر ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

 

مطالعه بیشتر : جراحی زیبایی تنه و اندام

 

چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: 5 میانگین: 4.6]
نظرتان را بنویسید
دیدگاه
نام
ایمیل

3 × یک =