نتیجه نهایی لیپوماتیک چگونه است ؟! نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک !!!

نتیجه نهایی لیپوماتیک چگونه است ؟! نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک !!!
چکیده این مطلب : انتشار :سپتامبر 4, 2019بدون دیدگاه

 

نتیجه نهایی لیپوماتیک و تاثیری که نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک بر روی نتایج این نوع عمل می گذارد را قصد داریم در این مقاله توضیح داده و به شرح آن بپردازیم . علاوه بر این احتمالا برای افرادی که قصد دارند برای تناسب اندام خود ، عمل لیپوماتیک را انجام دهند این سوال پیش آمده است که آیا عمل ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

نتیجه نهایی لیپوماتیک و تاثیری که نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک بر روی نتایج این نوع عمل می گذارد را قصد داریم در این مقاله توضیح داده و به شرح آن بپردازیم . علاوه بر این احتمالا برای افرادی که قصد دارند برای تناسب اندام خود ، عمل لیپوماتیک را انجام دهند این سوال پیش آمده است که آیا عمل لیپوماتیک درد دارد ؟ و اینکه چطور می توانم بهترین مراکز لیپوماتیک در تهران و هر شهر دیگری را بیابم ؟

 

با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را یافته و اطلاعاتی بیشتر در این مورد دریافت کنید .

جراحی زیبایی
جهت تماس شماره شهر خود را لمس کنید
تهران :  8613 075 0912
شیراز : 5393 053 0917

 

نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک

دغدغه بسیاری از افراد که این عمل را انجام داده اند نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک است . چرا که نگرانند طرز اشتباه خواب هم نتیجه لیپوماتیک را خراب سازد و هم اینکه به نحوی به سلامتی شان لطمه بزند . به علاوه نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک صحیح حتی می تواند در کاهش درد نیز موثر باشد .

نتیجه نهایی لیپوماتیک - نتیجه لیپوماتیک

 به این دلیل که لیپوماتیک یک عمل سرپایی محسوب شده و نیازی به بیهوشی ندارد ، فقط نیاز به چند روز استراحت دارد و لازم نیست هفته ها بخوابید تا بهبود پیدا کنید . از طرفی در همین مدت کم هم باید به خوبی استراحت کنید تا به فرآیند ریکاوری ، سرعت ببخشید .

قطعا استراحت کافی زمانی اثر بخش است که با نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک صحیح همراه باشد. پزشکان بسته به ناحیه ای که تحت درمان و برداشت چربی قرار گرفته است ، توصیه های متفاوتی در مورد نحوه خوابیدن به بیماران خود دارند .

 اما در حالت کلی آنها پیشنهاد می کنند که بیماران پس از عمل حتما به محل خواب خود دقت کنند که محیطی ساکت و کاملا آرام داشته باشد تا فرد بتواند به خوابی عمیق برود . علاوه بر این محیط خواب باید تمیز و بهداشتی باشد به عنوان مثال تشک راحت باشد و ملافه ها نیز کاملا تمیز باشند .

ایا عمل لیپوماتیک درد دارد -

 نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک نیز به این صورت است که هنگام خواب پاها را بالاتر از سطح بدن قرار داده و سعی کنید به قسمتهایی که لاغری با لیپوماتیک انجام داده اید فشاری وارد نشود .

 

بیهوشی در روش لیپوماتیک به چه صورت انجام می شود ؟

از آنجایی که این روش ، یک تکنیک سرپایی است معمولا نیازی به بیهوشی عمومی نیست و تنها با استفاده از بیهوشی موضعی می توان کار را پیش برد .

 

چگونه می توانم بهترین دکتر لیپوماتیک و بهترین مراکز لیپوماتیک در تهران و یا شهرهای دیگر را بیایم ؟

همان طور که می دانید نتیجه نهایی لیپوماتیک به طور مستقیم به جراح ، میزان تجربه و مهارتش و تکنیکی که به کار می برد بستگی دارد . از این رو می توان گفت بهترین دککتر لیپوماتیک ، حتما برد تخصصی جراحی پلاستیک را دریافت کرده است و در این نوع جراحی به حد کافی تجربه کسب کرده است .

 از طرفی بهترین مراکز لیپوماتیک در تهران و شهرهای دیگر ، آنهایی هستند که جراحان لیپوماتیک آنها نه تنها متخصص و با تجربه اند ، بلکه هنرمند هم هستند !! بــله درست شنیدید ؛ هنرمند ! چرا که پیکر تراشی و فرم زیبا بخشیدن به بدن ، فقط از عهده یک هنرمند با سلیقه بر می آید . در غیر اینصورت هر چقدر هم که کارها اصولی پیش رفته باشد نتیجه نهایی لیپوماتیک چیز خوبی از آب در نخواهد آمد .

 

نتیجه لیپوماتیک - بهترین مراکز لیپوماتیک در تهران

دستگاه لیپوماتیک در واقع یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته برای تخلیه چربی های موضعی زیر پوست است . تکنولوژی ای که در این دستگاه کار شده است به قدری دقیق و فکر شده است که به کلی می توان آن را متمایز از دیگر روشهای لاغری موضعی نظیر لیپوساکشن دانست . از طرفی این دستگاه نسبت به لیزر لیپولیز هم دارای برتری است و مزیت هایی دارد که هم به جراح نفع می رساند و هم بیمار را از نتیجه نهایی لیپوماتیکراضی نگه می دارد .

 

آیا عمل لیپوماتیک درد دارد ؟

 اگر این سوال ذهنتان را درگیر کرده است که آیا عمل لیپوماتیک درد دارد باید بگوییم خیر . چرا که قبل از عمل در ناحیه تحت درمان بیهوشی موضعی انجام می گیرد و همین باعث می شود بیمار چیزی حس نکند . این بی حسی موضعی معمولا تا 24 ساعت دوام می آورد اما پس از آن اثرش خنثی می شود .

بیشتر بخوانید
لیپولیز باسن و مزایای آن برای لاغری باسن ! تفاوت لیپولیز باسن با لیپوساکشن !

 بعد از اتمام عمل ، ممکن است در دو روز اول بعد از گذشت این 24 ساعت ، فرد اندکی درد داشته باشد ( میزان درد به نوع بیهوشی هم بستگی دارد ) این درد اغلب روز دوم تا چهارم شدت می گیرد اما پس از آن که زخم ها هم کمی بهبود یافته اند ،  کم کم کاهش یافته ، برطرف می شود . فقط مراقب باشید که دستورالعمل های پس از عمل را به درستی انجام داده و رعایت کنید ، چرا که هم باعث تسکین سریعتر درد شما و کاهش دوره بهبودی می شود ، هم نتیجه لیپوماتیک خوب خواهد شد و هم اینکه سلامتی تان به خطر نمی افتد .

 

در حالت کلی حدود 2 هفته طول می کشد تا بدن فرد به طور کامل ریکاوری شده و زخم ها بهبود یابند .

 

موارد منع انجام پیکر تراشی

درست مثل هر عمل دیگری ، قبل از انجام لیپوماتیک نیز ، سوابق بیمار و وضعیت جسمانی اش مورد بررسی قرار می گیرد . اینکه در چه نواحی ای چربی های اضاقه تجمع یافته اند و بیمار به دنبال حذف کدام ناحیه از باف چربی است . علاوه بر اینها نباید فراموش کرد که آیا اصلا آن فرد می تواند عمل لیپواتیک را انجام دهد یا خیر . در این جلسه پزشک سعی می کند تا دریابد بیمار دقیقا چه انتظاری از نتیجه نهایی لیپوماتیک دارد .

از جمله مواردی که در جلسه مشاوره چک می شود ؛ قند خون ، دیابت ، فشار خون بالا و همینطور بیماری های قلبی و عروقی است که احتمالا بیمار در سوابق پزشکی خود دارد . افرادی که به بیماری های ذکر شده دچارند به هیچ وجه امکان انجام پیکر تراشی و حذف چربی ها از این طریق برایشان وجود ندارد .

علاوه بر موارد بیان شده ، تست هایی نظیر تست بارداری و است خون یا هپاتیت هم از فرد گرفته می شود تا از عدم وجود مشکل اطمینان حاصل شود . توصیه می شود در صورتی که از قبل در ناحیه شکم جراحی زیبایی داشته اید ، پزشک خود را در جریان قرار دهید .

 

پوشیدن گن بعد از عمل چه اثری بر روی نتیجه نهایی لیپوماتیک دارد ؟

از آنجایی که بعد عمل از ناحیه برش های ایجاد شده ، خونابه خارج می شود . اگر چه طبیعی است و حتی هر اندازه خروج این خونابه ها بیشتر اتفاق افتد ، عوارض عمل نظیر کبودی و یا تورم با سرعت بیشتری از بین می رود .

پوشیدن گن مناسب ، اتفاقات خوبی رقم می زند و باعث می شود نتیجه نهایی لیپوماتیک به بهترین شکل رخ دهد .

 

لیپوماتیک دقیقا چه کاربردی دارد ؟

معمولا این روش را برای حذف چربی های رسوب یافته استفاده می کنند ، چربی هایی که در جاهایی از بدن محکم شده و ثابت گردیده اند و به سادگی نمی توان آنها را از طریق ورزش و یا رژیم غذایی حذف کرد . بلکه لازم است حتما طی یک عمل برداشت چربی قرار بگیرند .

  1.  از میان روش های حذف چربی ، پیکر تراشی ( لیپوماتیک ) بهترین روش می باشد . کاربرد های این روش عبارتند است از :
  2. تخلیه چربی سینه آقایان ( لیپوماتیک در خانم ها برای این قسمت ، کاربرد چندانی ندارد)
  3. تخلیه چربی های شکمی
  4. خارج ساختن چربی های انباشته شده در پشت بدن
  5. برطرف کردن قوز
  6. تخلیه چربی غبغب

 

از چربی هایی که به روش لیپوماتیک از بدن خارج می شوند ، چه استفاده ای می شود ؟

از آنجایی که چربی های تخلیه شده با تکنیک لیپوماتیک قابل استفاده اند اغلب دور ریخته نمی شوند چرا که می توان این چربی ها را برای زیباسازی نواحی دلخواه صورت و بدن استفاده نمود .

 

ایا عمل لیپوماتیک درد دارد - بهترین مراکز لیپوماتیک در تهران

این چربی های برداشت شده گاهی برای حجیم کردن لب ها به کار می رود ، گاهی برای زیباسازی گونه ها یا فرم دادن به سینه و زیباسازی دست ها استفاده می شود . در مواردی هم می توان از انها برای رفع چین و چروک پوست مورد استفاده قرار داد .

 

 چه مدت زمان برای تخلیه چربی ها نیاز است ؟

زمانی که لازم است تا چربی ها به روش لیپوماتیک از بدن تخلیه شوند به مواردی نظیر وضعیت بیمار و میزان چربی های انباشته شده در بدن وی بستگی دارد . از این رو در برخی مواقع که چربی ها زیاد بوده و خارج کردن آنها  مدت زمان زیادی می طلبد ، می توان جهت راحتی بیمار طی چند جلسه این کار را انجام داد .

 

اگر بیمار مشکل خاصی داشته باشد، عمل پیکرتراشی انجام نمی گردد ؟

یکی از شروط انجام این عمل داشتن وضعیت سلامتی نرمال و مناسب است . از این در مواقعی که فرد به بیماری هایی نظیر فشار خون و یا دیابت دچار باشد امکان حذف چربی های بدن خود را به این شیوه ندارد . در این موارد ابتدا فرد تحت درمان قرار می گیرید و پس از این که اوضاع جسمانی اش خوب شد ، می تواند اقدام به انجام پیکرتراشی نماید .

بیشتر بخوانید
عوارض لیفت باسن بیشتر است یا مزایای آن؟! مراقبت های قبل و بعد از بالا کشیدن باسن !

 

اندازه زخم هایی که لیپوماتیک برای خروج چربی ها در پوست ایجاد می کند چقدر است ؟

معمولا نقاط بسیار ریز ایجاد می شوند تا آسیب زیادی به پوست وارد نشود . اندازه این برش ها 2 تا 4 میلی متر می باشد.

به خاطر داشته باشید که هدف لیپوماتیک ، صرفا پیکر تراشی است و کاهش وزن ، به هیچ وجه نتیجه نهایی لیپوماتیک نیست !!!

 

چه زمانی می توانم نتیجه نهایی لیپوماتیک را مشاهده کنم ؟

نتیجه لیپوماتیک تقریبا از 2 تا نهایت 6 ماه پس از عمل قابل مشاهده است . البته در مواردی ممکن است فرد با ناهمواری هایی در نواحی درمان شده مواجه شود که جای هیچ گونه نگرانی نیست چون ممکن است این مشکل یکی دو ماه وجود داشته باشد اما پس از آن و به مرور با ماساژ دادن ، برای همیشه برطرف خواهند شد .

برای کسب نتیجه نهایی لیپوماتیک هر چند خوب ، نیازی به گذراندن دوران نقاهت طولانی مدت نیست ، این یعنی مجبور نیستید برای بهبودی زیاد در رختخواب بمانید .  بلکه تنها با 1 تا 2 روز استراحت می توانید بدون نگرانی از بروز مشکل به فعالیت ها روزمره و کاری خود باز گردید .

یکی از مزیت های شگفت انگیز پیکر تراشی این است که فقط با صرف یک جلسه درمان می توان چربی های اضافه بدن را که باعث بد شکلی اندام ها شده است حذف کرد و فرم بدن را شبیه مانکن ، خوش فرم و زیبا ساخت .

نتیجه نهایی لیپوماتیک - نتیجه لیپوماتیک

یکی از نکات ریز و با اهمیت در مورد این مدل جراحی و نتایج پس از آن این است که اگر می خواهید نتیجه نهایی لیپوماتیک بهتر شود ، به علاوه ماندگاری و دوام بالاتری نیز داشته باشد چاره ای ندارید جز اینکه سبک زندگی سالم بدون چربی زیاد و همراه با فعالیت های ورزشی در پیش بگیرید . چون بعد از جراحی لیپوماتیک ناحیه ای که چربی های آن حذف شده اند، به طرز عجیبی مستعد ذخیره چربی می باشند و می تواند نتیجه لیپوماتیک را حسابی به هم بریزد .

از این رو اگر قرار باشد رژیم غذایی مناسبی را که در آن مواد مغذی ، سبزیجات و میوه جات گنجانده شده اند رعایت نکنید و بیشتر از غذاهای ناسالم با میزان چربی بالا مثل انواع فست فودها ، غذاهای گوشت قرمز دار و امثال اینها استفاده کنید طولی نمی کشد (  حدود 1 تا 2 سال ) که نتیجه لیپوماتیک را از دست داده و بدن به فرم اولیه خود باز می گردد و چه بسا بدتر از قبل !!!

اما اگر سبک زندگی خود را برای همیشه درست کنید ، شانس این را دارید که تا پایان عمرتان اندامی متناسب و فاقد چربی اضافه داشته باشید چرا که دراین صورت ، نتیجه لیپوماتیک طولانی مدت و ابدی خواهد بود .

 

چگونه از زخم های ایجاد شده پس از لاغری ، مراقبت کنم ؟

توصیه می شود که در هنگام حمام کردن محل درمان شده را به آرامی به سمت پایین ماساژ دهید تا مایعات و خونابه های به وجود آمده ، روند تخلیه بهتری داشته باشند و سریعتر از بدن خارج شوند . اگر این اتفاق بیفتد هم ورم بدن می خوابد و هم اینکه بهبودی سریعتر حاصل می شود .

از دیگر دلایل ما برای تخلیه سریعتر خونابه ها و کمک کردن به روند خروج شان از بدن این است که :

گاهی منافذ و زخم های بدن بسته می شوند در صورتی که هنوز خونابه ها و مایعات درون بدن باقی مانده اند . اگر حبس خونابه ها در بدن اتفاق بیفتد ، فرد باید درد زیادی  را تحمل کند و آنقدر صبوری کند تا این خونابه ها کم کم و با سرعتی اندک ، به طور طبیعی از بدن تخلیه شوند .

از طرفی اگر فرد نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک را به خوبی رعایت نکند مثلا به گونه ای بخوابد و یا بنشیند که جلوی خروج و تخلیه مایعات اضافی را از آن اندام گرفته و سبب مسدود شدن آن شود ، متحمل ضررهای زیادی خواهد شد از جمله اینکه پس از مدتی مایعات تجمع کرده و باعث بزرگی و تورم آن ناحیه خواهد شد .

ایا عمل لیپوماتیک درد دارد - بهترین مراکز لیپوماتیک در تهران

پیشنهاد می شود تا 4 هفته از انجام ورزش ها و فعالیت های سنگین پرهیز نمایید با این وجود برای پیاده روی های کوتاه مدت و حرکات ورزشی معمولی مانعی وجود ندارد .

 

مدت زمان بهبودی پس از جراحی لاغری

بسته به اینکه گستردگی ناحیه درمان چقدر است و چه میزان چربی از آن تخلیه شده است ، بهبودی می تواند بین 3 تا 10 روز به طول بیانجامد و در برخی موارد حتی تا 2 هفته نیز طول بکشد .

معمولا پزشک از شما می خواهد که پس از گذشت 1 هفته از جراحی برای کشیدن بخیه ها به وی مراجعه نمایید . به دلیل کوچک بودن سایز زخم ، بهبودی خیلی سریعتر از دیگر روش ها اتفاق می افتد .

بهبودی کامل به آن اندازه که بتوانید تمام فعالیت های ورزشی سبک و کارهای روزانه و معمولی خود را به شرطی که زیاد به شما فشار وارد نسازد طی 4 تا 6 هفته بعد از درمان حاصل می شود .

 

 

بیشتر بخوانید : جراحی زیبایی تنه و اندام

 

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید