لیفت ران بدون جراحی با 5 روش جدید! گزینه های مناسب لیفت ران بدون جراحی !

لیفت ران بدون جراحی با 5 روش جدید! گزینه های مناسب لیفت ران بدون جراحی !
چکیده این مطلب : انتشار :جولای 7, 2019بدون دیدگاه

 

  لیفت ران بدون جراحی از روش های غیر تهاجمی است که برای متناسب کردن و خوش فرم کردن ران ها با کمترین عوارض و بدون ایجاد برش و زخم بر روی پوست به کار می رود. داوطلبان لیفت ران بدون جراحی اغلب افرادی هستند که به دلایلی همچون افزایش سن و یا کاهش شدید وزن در ناحیه ران دچار افتادگی ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

 

لیفت ران بدون جراحی از روش های غیر تهاجمی است که برای متناسب کردن و خوش فرم کردن ران ها با کمترین عوارض و بدون ایجاد برش و زخم بر روی پوست به کار می رود. داوطلبان لیفت ران بدون جراحی اغلب افرادی هستند که به دلایلی همچون افزایش سن و یا کاهش شدید وزن در ناحیه ران دچار افتادگی پوست شده اند و تمایل دارند از روش های غیر تهاجمی برای رفع مشکل خود بهره ببرند.

 

 در این مقاله قصد داریم که درباره روش های لیفت ران بدون جراحی اطلاعات مفیدی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

چه افرادی گزینه هایی مناسب برای لیفت ران بدون جراحی اند ؟

افرادی که به هر دلیل ، کاندید مناسبی برای انجام جراحی لیفت ران نمی باشند .

افرادی که به دنبال صرف هزینه ای کمتر برای رفع مشکل افتادگی پوست ران خود هستند.

افرادی که در تمایل دارند دوره ریکاوری و بهبودی کوتاه مدت تری داشته باشند.

علاوه بر این افرادی که به منظور کاهش چربی اضافه و در پی آن سفت شدن پوست ورزش های منظم انجام داده اند و یا رژیم غذایی خاصی را رعایت کرده اند اما همچنان نتیجه ای نگرفته اند و از ران های خود ناراضی اند و در عین حال تمایل دارند از طریق راههای کم خطرتر این مشکل را برطرف کنند نیز از طرفداران لیفت ران پا بدون جراحی هستند.

 

لیفت ران بدون جراحی چه تاثیراتی از خود به جای خواهد گذاشت ؟

با جمع شدن چربی های ، کاهش الاستیته پوست ،‌ ایجاد پوست اضافه و همچنین سلولیت در ناحیه ران ، فرد از آنچه که واقعا هست ،‌ مسن تر  و سنگین وزن تر به نظر می رسد و اندامی نا متناسب و نا زیبا را تجربه خواهد کرد. این امر می تواند ضربه بدی به اعتماد به نفس فرد بزند. به همین دلیل لیفت ران و متناسب شدن اندام در اینگونه افراد سبب می شود تا بتوانند با انرژی بیشتر و به طرزی موثرتر در اجتماع حضور یابند و ایفای نقش کنند حال اگر این اتفاق بدون جراحی و با کمترین میزان آسیب به پوست نیز انجام شود نتایج روحی مثبت تری را برای فرد رقم خواهد زد.

لیفت ران بدون جراحی - تصاویر لیپوماتیک ران

 

به لحاظ زیبایی ، ران پس از لیفت چه شکلی است ؟

بهبود فرم ران و شکل دهی متناسب آن اصلی ترین هدف لیفت ران پا می باشد . پس از لیفت ران بدون جراحی ،‌ افتادگی پوست قسمت داخلی ران ها برطرف شده به همین علت ران ها سفت شده و از هم فاصله می گیرند. پس از این اتفاق ران ها قرینه شده و کشیده تر و در عین حال جوانتر به نظر می آیند.

به خاطر داشته باشید که روش های غیر جراحی لیفت ران روشهایی دائمی و معجزه آفرین نیستند اما می توانند سبب بهبود بافت پوست شوند.

 

بیشتر بخوانید
پروتز باسن چگونه انجام می شود؟ هزینه پروتز باسن زیاد است ؟

روش های لیفت ران بدون جراحی

  • لیفت ران با تزریق آنزیم و مزوتراپی
  • لیفت ران با دستگاه ویبره ( آراسیس )
  • لیفت ران با لیفت سرمایشی
  • لیفت ران با تکنولوژی الکترونوری
  • لیفت ران با امواج مادون قرمز

 

لیفت ران بدون جراحی با تزریق آنزیم و مزوتراپی

یکی دیگر از روش های لیفت ران بدون جراحی ،‌ مزوتراپی و تزریق آنزیم است. در این روش با انحلال چربی موجود در بافت ران و رفع سلولیت از طریق تزریق آنزیم و مزوتراپی ، افتادگی پوست ران برطرف می شود. از تفاوت های این روش با دیگر تکنیک ها این است که در مزوتراپی هدف لایه میانی پوست است نه لایه های زیرین و عمیق پوست. در روش های تزریق آنزیم و مزوتراپی ،‌ چیزی که در لایه مزودرم ( میانی ) پوست تزریق می شود ترکیبی خاص از ویتامین ها ، ‌داروهای هموپاتیک و داروهای ویژه دیگر هستند

 

لیفت ران بدون جراحی - فیلم لیپوماتیک ران

 

با تزریق در لایه میانی بافت های همبندی که سبب ناهمواری و فرورفتگی پوست ران شده اند، ضعیف می شود. پس از ضعیف شدن این بافت ها ،‌ سلول های وسیعی از چربی در هم می شکنند و چربی آنها ذوب می شود و پس از آن طی یک پروسه به صورت طبیعی از بدن دفع می شوند.

 تزریق آنزیم و مزوتراپی در میزان غلظت ماده‌ی تزریق شده با یکدیگر تفاوت دارند به گونه ای که غلظت ماده تزریق شده در روش تزریق آنزیم بیشتر از ماده تزریقی در مزوتراپی است.

به منظور افزایش ماندگاری نتایج در این روش لازم است درمان را با رعایت دوره های زمانی خاص تکرار کرد.

 

 

لیفت ران بدون جراحی با دستگاه ویبره ؛ آراسیس 

دستگاه ویبره اولین بار به منظور درمان بیماران مبتلا به MS به کار گرفته شد اما پس از گذشت زمان به کارایی این دستگاه در راستای رفع افتادگی پوست و جمع کردن آن پی برده شد به همین دلیل دستگاه ویبره جزئی از دنیای زیبایی شد. دستگاه ویبره با استفاده از امواج bio-waves می تواند عضلات ران و باسن را به گونه ای منقبض کند که درست مانند زمان تمرین کردن منقبض می شوند.

برای هر جلسه درمان با ویبره بین 15 تا 17 دقیقه زمان لازم است که در طول آن ران ها و باسن 2 تا 6 اینچ لاغر تر می شوند. از مزیت های این روش بدون درد بودن آن است به علاوه اینکه این روش عوارضی ندارد ،‌پس از انجام آن نیاز به بستری شدن نیست و دوره بهبودی خاصی هم ندارد که لازم باشد طی شود.

 

لیفت ران بدون جراحی با لیفت سرمایشی

در این روش از لیفت ران بدون جراحی ، دستگاه لیفت سرمایشی بر روی ناحیه مورد نظر در ران قرار داده می شود. در این لحظه دستگاه پوست آن ناحیه را به درون خود می کشد و آن را بین 2 پنل خنک کننده قرار می دهد در این لحظه فرد احساس کشیده شدن پوست و فشار را حس خواهد کرد. این فشار به قدری است که بتواند بافت های نرم زیر پوست را به شکلی موثر سرد نماید.

 

لیفت ران بدون جراحی - لیفت ران پا

مدت زمان هر جلسه لیفت سرمایشی بین 1 تا 2 ساعت به طول می انجامد. البته زمان دقیق برای هر فرد با فرد دیگری متفاوت است.

بیشتر بخوانید
لیپوماتیک برای چه کسانی مناسب است ؟! هزینه لیپوماتیک !

 

 

لیفت ران بدون جراحی با تکنولوژی الکترونوری ( VELASHAPE و  VELASMOOTH )

این تکنیک ، با بهره گیری از هم افزایی برق و نور کار می کند. ترکیبی از انرژی نوری امواج مادون قرمز ،‌ امواج رادیوفرکوئنسی ،‌ وکیوم و ماساژ مکانیکی است که از طریق تحریک کلاژن سازی پوست به جمع شدن پوست و رفع افتادگی آن منتهی می شود . نحوه کارکرد ترکیبی این روشها بدین صورت است که ابتدا اشعه لیزر لایه‌ی زیرین پوست را گرم می کند تا کلاژن سازی در این لایه تحریک شده و تولید آن افزایش یابد. پس از آن وکیوم سطح پوست را ماساژ می دهد تا جریان خون را افزایش دهد و سبب بالا رفتن متابولیزم شکست سلول‌های چربی شود.

 

تصاویر لیپوماتیک ران - لیفت ران بدون جراحی

 این تکنولوژی به طرز موثری به کاهش سلولیت کمک می کند. معمولا نتایج حاصل از لیفت ران بدون جراحی با تکنولوژی الکترونوری ،‌ بعد از 4 هفته مشخص می شود. برای دستیابی به نتایج موثر لازم است این روش چندین جلسه تکرار شود .

 

لیفت ران بدون جراحی با امواج مادن قرمز

اگرچه امواج مادون قرمز بیشتر برای لیفت صورت به کار می رود با این وجود نتایج قابل توجهی در لاغری و لیفت ران نیز دارد . روش کار بدین صورت است که با نفوذ گرمایی که از طریق اشعه لیزر مادون قرمز ایجاد می شود ؛ به لایه های عمیق پوست ، سعی می کنند کلاژن سازی پوست را تحریک کرده ، آنها را منقبض کنند. این انقباض باعث می شود پوست جمع تر شده ، ‌سفت گردد. فرد می تواند در همان جلسه اول نتایج را تا حدودی مشاهده نماید با این حال دستیابی به نتایج نهایی نیاز به گذشت زمانی در حدود 6 ماه دارد.

بهترین تعداد جلساتی که برای کسب بهترین نتایج از طریق لیفت ران بدون جراحی و با این روش لازم است حدود 2 تا 3 جلسه تقریبا 1 ساعته می باشد. از مزایای این روش غیر تهاجمی ، ‌خطرات کم و عدم نیاز به گذراندن دوره نقاهت است.

 

جهت کسب اطلاع از مراکز معتبر لیفت ران بدون جراحی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

 

بیشتر بخوانید : جراحی زیبایی تنه و اندام

 

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید