لاغری موضعی با 15 راهکار به روز دنیا!! کدام روش بهترین روش لاغری موضعی است؟!

لاغری موضعی با 15 راهکار به روز دنیا!! کدام روش بهترین روش لاغری موضعی است؟!
چکیده این مطلب : انتشار :آگوست 25, 2019بدون دیدگاه

 

  لاغری موضعی بهترین راهی است که می تواند بدون اینکه نیاز باشد رژیم های طاقت فرسا بگیرید به تناسب اندامی که مد نظرتان است دست پیدا کنید . لاغری موضعی راحت ترین گزینه است به خصوص برای افرادی که به رغم داشتن قد مناسب و وزن متناسب با آن ، به دلیل داشتن شکم و پهلو و یا ناهمخوانی سایز ران ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

 

لاغری موضعی بهترین راهی است که می تواند بدون اینکه نیاز باشد رژیم های طاقت فرسا بگیرید به تناسب اندامی که مد نظرتان است دست پیدا کنید . لاغری موضعی راحت ترین گزینه است به خصوص برای افرادی که به رغم داشتن قد مناسب و وزن متناسب با آن ، به دلیل داشتن شکم و پهلو و یا ناهمخوانی سایز ران و یا بازوها با دیگر اندام بدنشان ، از فرم نهایی بدن خود ناراضی هستند و به دنبال راهی اند که بتوان بدون اینکه دیگر اعضای بدن به خصوص صورت را لاغر کرد ، به اندامی متناسب دست یافت .

 

از طرفی باید در نظر داشت که :

چربی های شکم و پهلو بسیار سرسخت اند و به این سادگی ها آب نمی شوند و برای متناسب کردن آنها از طریق ورزش و رژیم غذایی باید به اندازه کافی وقت گذاشت .

با ما همراه باشید تا با بهترین روش لاغری موضعی برای هر فرد که می تواند از آن برای تناسب اندام خود بهره ببرد آشنا شوید .

 

انواع روش های لاغری موضعی بر اساس عملکرد

روش های لاغری و رفع چاقی بر اساس درد ، ریسک عمل جراحی و همینطور عوارضی که بعد ها به دنبال خواهند داشت به 2 دسته لاغری با جراحی ( تهاجمی ) و لاغری موضعی بدون جراحی ( غیر تهاجمی ) دسته بندی می شود .

 

بهترین روش لاغری موضعی کدام روش است ؟

از بین روش های لاغری ، اغلب روش های غیر تهاجمی که از طریق دستگاهها و بدون نیاز به جراحی انجام می شود نسبت به روش های جراحی لاغری در اولویت اند و به عنوان بهترین روش لاغری موضعی از آنها یاد می شود .

لاغری موضعی - بهترین روش لاغری موضعی

 

لاغری موضعی بدون جراحی یا لاغری با جراحی ؟

گاهی برای از بین بردن چربی های موضعی از جراحی استفاده می شود . البته این روش عوارض و مشکلات خاص خود را دارد . از این رو اغلب افراد به دنبال تکنیک هایی از لاغری هستند که در عین پاسخ دهی ، بدون جراحی بوده و کمترین میزان عوارض را به دنبال داشته باشد . از طرفی نباید فراموش کرد که روند کاهش چربی با اتفاقی یک شبه نیست . نمی توان انتظار داشت که فقط با رژیم غذایی موفق به آب کردن چربی ها در مدت کوتاهی شد . از این رو انواع روش های لاغری ابداع شد تا بتوان از آنها برای لاغری در کوتاه مدت استفاده کرد . بدین منظور کرم های لاغری و انواع دستگاه لاغری موضعی روانه بازار شد .

 

رایج ترین روشهای لاغری موضعی

روش های لاغری زیر اغلب با تکنولوژی های به روز دنیا انجام شده و از محبوبیت بالایی برخوردارند :

 

1 . لاغری موضعی با دستگاه rf 

لاغری و لیفت با دستگاه rf که به روش اولتراسونیک لیپوساکشن نیز معروف است بر خلاف متدهایی همچون تامی تاک و جراحی لیپوساکشن به عنوان روشی غیر تهاجمی و بدون جراحی در رفع چربی های زائد بدن ، درمان امولسیون چربی و کاهش سلولیت کاربرد دارد .

معمولا در روش های جراحی لیپوساکشن از تیغ جراحی و در نتیجه برش استفاده می شود که این امر قطعا بدون عوارض نخواهد بود . این در حالی است که در روش لاغری موضعی با دستگاه rf تنها از امواج اولتراسونیک استفاده می شود بدون اینکه نیاز باشد حتی یک خراش کوچک بر روی پوست ایجاد شود . به علاوه اینکه در RF زمان کمتری نیز صرف می شود و در عین حال نتایج فوری اند و تنها طی چند هفته بعد چربی های زائد درمان می گردند .

لاغری موضعی با دستگاه rf - لاغری سلولی

معمولا دستگاه rf برای لاغری این نواحی به کار می رود :

 • شکم و پهلو
 • قوزک
 • ساق پا
 • ران
 • باسن و لگن
 • زانوها
 • سینه آقایان

علاوه بر اینها در برخی موارد از لاغری و لیفت با دستگاه rf برای ناحیه صورت و گردن نیز استفاده می شود .

 

هزینه لاغری با دستگاه rf

معمولا هزینه لاغری با دستگاه rf ،‌ هر جلسه جدا محاسبه می شود . که برای جلسه 1 ساعته ،‌ هزینه لاغری با دستگاه rf تقریبا ۱۲۰,۰۰۰ تومان است . در برخی از مراکز هم می توان جهت صرفه جویی ، چند جلسه را با هم حساب کرد  که در این مورد مثلا برای پکیج 10 جلسه ای ،   هزینه لاغری با دستگاه rf حدود ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان می شود .

 

2 . لاغری با لیپولیز

آخرین متد رفع چربی ها با لیزر ، استفاده از لیزر لیپولیز می باشد . لیپولیز با اینکه یک روش تقریبا تهاجمی به حساب می آید اما نه تنها می تواند با سرعت بالایی چربی ها را حذف کرده بلکه سبب می شود تا پوست ناحیه تحت درمان و حتی اطراف آن استحکام یابد . این روش بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود به همین دلیل می توان آن را در مطب نیز انجام داد .

در این روش با استفاده از ایجاد سوراخهای 1 تا 3 میلی ، فیبر نوری را با انرژی به خصوصی بر روی چربیها می تابانند تا از این طریق سلولهای چربی را تخریب کرده ، از بین ببرند .

لاغری سلولی - برداشتن چربی شکم بدون جراحی

 از نواحی ای که می توان با استفاده از لیپولیز چربی های آن را حذف کرد ، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حذف چربی در غبغب
 • چانه و صورت به جز اطراف چشم
 • ساق پا
 • بازو ها
 • ران های بیرونی و داخلی
 • پشت گردن
 • دو طرف کمر
 • شکم
 • سینه آقایان
 • لگن
 • برآمدگی های پس از زایمان
بیشتر بخوانید
جراحی شکم برای لاغری مناسب چه افرادی است ؟ نکات مراقبت بعد از ابدومینوپلاستی !

هزینه لاغری موضعی با لیزر لیپولیز به عوامل مختلفی بستگی دارد و از جایی به جای دیگر متفاوت است .

 

3 . لاغری موضعی با کرایولیپولیز ( Cryolipolysis )

این روش غیر تهاجمی که در واقع به سرما درمانی نیز شهرت دارد تکنیکی است که بدون نیاز به جراحی چربی ها را حذف می کند . عملکرد این روش بدین صورت است که از طریق خنک کردن چربی ها ، آنها را تحت دمای 60- درجه سانتیگراد ،‌ منجمد و تقریبا به بلور یخ تبدیل می کند . کرایولیپولیز از این تکنیک بدین شیوه بهره می برد که چربی ها اغلب در این دما جان سالم به در نمی برند و از بین می روند .

برداشتن چربی شکم بدون جراحی - هزینه لاغری موضعی

بدن پس از این فرآیند می تواند طی چند ماه چربی های مرده را به شکلی طبیعی دفع نماید. بدیهی است که نتیجه نهایی این تکنیک لاغری از 3 هفته تا چند ماه بعد مشخص می شود . از مزیت های بی نظیر لاغری با کرایولیولیز این است که درمان بدون آسیب به سلولهای مجاور سلول چربی انجام می شود .

 

4 . لاغری با دستگاه های ویبره (VibraSlim)

برخی از افراد ترجیح می دهند به جای روش های جراحی از دستگاه ویبره برای لاغری و حذف تدریچی چربی ها بهره ببرند. یکی از معایب این روش این است که برای کسب نتایج لازم است مدت زمان طولانی ای آن را انجام داد و نتایج سریع حاصل نمی شوند.

 زمانی که فرد فعالیت های ورزشی انجام می دهد در عضلاتش اسید لاکتیک ایجاد می شود که همین اتفاق باعث ایجاد درد و سفتی در ناحیه ای که تحت تمرین قرار گرفته است می شود . این در حالی است که ماساژ با دستگاه ویبره با ارتعاشاتی که ایجاد می کند می تواند اسید لاکتیک موجود در عضلات را تجزیه و رها نماید . به همین دلیل استفاده از دستگاه ویبره بعد از تمرینات ورزشی سبب می شود تا چربی ها زودتر آب شده و محو شوند . این امر می تواند مشوق فرد برای ادامه فعالیت های ورزشی باشد .

برداشتن چربی شکم بدون جراحی - هزینه لاغری موضعی

علاوه بر این استفاده از ارتعاشات دستگاه لاغری موضعی ویبره باعث افزایش سطح سروتونین می شود . ترشح این ماده باعث افزایش شادابی و احساس شادی در فرد می شود .

 

5 . دستگاه لاغری موضعی مزوتراپی

در این تکنیک برای حذف چربی های اضافی ، از هورمون ، آنزیم ، ویتامین ها و انواع عصاره های گیاهی استفاده می شود . این مواد نه تنها چربی ها و سلولیت را از بین می برد بلکه سبب جوانی پوست و سفت شدن آن می شود . مزوتراپی قادر است چربی های ناحیه باسن ، شکم ، پاها ، ران ، بازوها ، پهلو ، چانه و همینطور صورت را برطرف کند .

باشگاه لاغری موضعی - لاغری سلولی

نحوه عملکرد لاغری با دستگاه مزوتراپی بدین شکل است که با استفاده از سوزن هایی مخصوص ، تزریقاتی در لایه میانی پویت صورت می گیرد . در نتیجه این تزریق گردش خون افزایش پیدا می کند ، سوخت و ساز بدن بالا می رود در نتیجه چربی ها تجزیه شده و سلولیت برطرف می شود .

لاغری با دستگاه مزوتراپی بهترین تکنیک برای درمان سلولیت می باشد . البته برای دستیابی به نتایج مطلوب بایستی جلسات درمانی را جند مرتبه تکرار کرد . هر جلسه مزوتراپی 30 تا 45 دقیقه زمان می برد .

 

6 . لاغری موضعی شکم با ماساژ

لاغری موضعی شکم با ماساژ یک روش کاملا غیر تهاجمی است که به شکلی ویژه در طب چینی کاربرد دارد . در این تکنیک با ماساژ دادن ، چربی های شکم و دیگر اجزای بدن به مرور کم می شود . بیشترین تمرکز ماساژ در این روش بر روی محل دقیق ذخیره چربی است .

برای ساده شدن این کار می توان به جای ماساژ دستی ،  لاغری شکم با دستگاه ماساژ مثل جی فایو (G5) انجام داد .

 

7 . لاغری موضعی با دستگاه لیزر استرابری

این روش کاملا غیر تهاجمی است ، چرا که تنها با استفاده از نوعی لیزر کم قدرت انجام می شود که درد و عارضه ای به دنبال ندارد . لیزر استرابری به شکلی مناسب چربی های تجمع یافته در نواحی مختلف بدن را حذف می نماید .

عمکرد استرابری بدین شیوه است که دستگاه لیزر را که شبیه به کمربند است در اطراف ناحیه ای که قرار است لاغر شود قرار می دهند و دستگاه به مدت 10 دقیقه بر روی چربی های این ناحیه لیزر می تاباند . در برخی موارد که چربی ها بیشتر هستند و اندازه بزرگتری هم دارند ، دستگاه به مدت 20 دقیقه بر روی ناحیه درمان قرار می گیرد . اما این زمان حداکثر زمانی است که می توان در یک جلسه از این دستگاه استفاده کرد .

 لاغری موضعی شکم با دستگاه - لاغری موضعی بدون جراحی

از مزیت های لیزر استرابری این است که افراد استفاده کننده از آن می توانند در مدت کوتاهی شاهد آب شدن چربی های بدن خود باشند . از این دستگاه لاغری برای چربی های نواحی شکم ، پهلو و ران استفاده می شود .

 

8 . کویتیشن

این دستگاه با تولید امواج اولتراسونیکی که شدت بالا و فرکانس پایینی دارند ، سلول های چربی را می لرزاند و باعث می شود که در آنها فشار ایجاد شود . این فشار ، حباب هایی در بین سلول های چربی به وجود می آید . پس از آن فشاری که حباب ها از یک طرف و لرزش ایجاد شده از طرف دیگر بر روی سلول های چربی می اورند باعث می شود تا غشای سلول های چربی پاره شود و در نتیجه چربی ها آزاد شده و از طریق رگ های لنفاوی وارد عروق خونی شوند و به مرور از بدن دفع شوند .

 لاغری موضعی شکم با دستگاه - لاغری موضعی بدون جراحی

از معایب این روش این است که علاوه بر چربی ها در مواردی بر بافت عروقی ، ماهیچه ها و سیستم عصبی نیز تاثیر می گذارند . از طرفی امواج اولتراسوند ، آب را نیز از سلول های چربی می گیرند به همین دلیل به شدت توصیه می شود پیش از انجام این روش آب فراوانی بنوشید تا هم دچار مشکل نشوید و هم به چربی ها کمک کنید راحت تر در بدن حرکت کرده و  سریعتر از بین بروند .

بیشتر بخوانید
اولتراسوند چیست ؟! 15 مزیت استفاده از اولتراسوند لاغری !!

 

9 . لاغری با لیپوساکشن

این روش یکی از روش های جراحی و تهاجمی به شمار می رود که منجر به تجزیه چربی های زائد بدن می شود . بیشترین نواحی که تحت جراحی لیپوساکشن قرار می گیرند عبارتند از : ران ، باسن ، شکم ، گردن ،‌ پشت بازو ، چانه و پشت . در لیپوساکشن ، با استفاده از یک لوله به نام کانولا و با استفاده از خلاء قوی و فسار بالایی که ایجاد می کند، چربی های زائد برداشته می شود .

لازم به ذکر است که هدف اصلی لیپوساکشن تناسب اندام ، زیبایی و خوش فرمی بدن است و قرار نیست که وزن کاهش یابد یا اینکه سلولیت و علائم کششی از طریق لیپوساکشن از بدن حذف گردد .

از مزیت های لیپوساکشن می توان به این مورد اشاره کرد که لاغری با لیپوساکشن دائم است بدین معنی که برای همیشه سلول های چربی از بدن حذف می شوند . با این حال در صورتی که فرد پس از این عمل به شیوه ناصحیح زندگی خود ادامه دهد باید دوباره شاهد رشد سلول های چربی باقی مانده و بد فرم شدن مجدد بدن خود باشد .

 

10 . لاغری موضعی با شاک ویو

این تکنولوژی پیشرفته با تولید امواج صوتی با انرژی بالای 100 مگاپاسکال در خارج از بدن تولید می شوند .و پس از ورود به داخل بدن از محیط مایع و بافت نرم اندام ها عبور می کنند و در مرز مشترک دو بافت با امپدانس مختلف مثل مرز استخوان و یک بافت نرم ، با 2 شکل انکسار و انعکاس از مسیرشان منحرف شده و در همانجا اثر خود را ظاهر می سازند .

 

 

هزینه لاغری موضعی با لیزر - هزینه لاغری با دستگاه rf

در نتیجه این اتفاق انرژی جنبشی در این نواحی آزاد شده و سبب تجزیه و رها شدن چربی ها می گردد .

 

11 . لیپوماتیک و لاغری

لیپوماتیک دستگاهی پیشرفته است که در واقع عمل لیپوساکشن را با دقت و طرافت بالاتری انجام می دهد . به علاوه اینکه عمل جراحی با دستگاه لاغری ، موثر تر بوده و از ایمنی بالایی نیز برخوردار است .

لیپوماتیک می تواند با دقت بالا و از طریق هوای فشرده ای که به یک کانول وصل است و به صورت اتوماتیک چرخش 360 درجه دارد ، سلول های چربی را با حرکت ارتعاشی خود معلق کند و در نتیجه حجم زیادی چربی برداشت کند . علاوه بر این امکان دسترسی به نواحی دشوار مثل ران ها ، باسن و زانوها با لیپوماتیک راحت تر است . تمامی این موارد می تواند سبب شود که در مدت زمان کوتاهتری ، عملی دقیق تر و ایمن تر انجام شود . از دیگر مزایای لیپوماتیک مدت زمان بهبودی کوتاه مدت تر است .

 

12 . لاغری موضعی با اندرمولوژی ( LPG )

این تکنولوژی ، به روز ترین متد برای رفع سلولیت و متناسب کردن اندام ، بدون بر هم ریختن یکپارچکی پوست می باشد . نحوه عمکرد LPG بدین صورت است که با تحریک کردن گردش خون و لنفاوی سبب می شود تا بدن به طور طبیعی چربی اضافی بیشتری بسوزاند و سموم نیز به راحتی از بین بروند .

 لاغری موضعی شکم با دستگاه - لاغری موضعی بدون جراحی

علاوه بر این فعال شدن فرایند طبیعی بدن منجر به سفت تر شدن اندومولوژیک می شود و این اتفاق می تواند پوست را صاف و لاغر تر کند .

 

13 . پرسوتراپی

این متد از طریق ماساژ ،‌ سیستم لنفاوی را تخلیه می کند . بدین شکل که لنف ها از مرکز به نواحی اطراف بدن جرکت کرده و باعث می شود تا تعادل آب در بدن بازگردد . در نتیجه تنش عضلانی کاهش یافته ، خون و اکسیژن رسانی نیز افزایش می یابد . همین امر می تواند در حذف چربی ها دخالت داشته باشد.

لاغری و لیفت با دستگاه rf - قیمت دستگاه لاغری rf

 

14 . هایفولیپولیز ( لیپوسونیک)

اساس کار در این روش تبدیل انرژی امواج  صوتی به گرمای شدید کانونی می باشد . همین دمای بالاست که می تواند چربی های زیر پوستی را حذف کرده و آنها را از طریق جریان لنفاوی تخلیه کند .

لیزر فرکشنال لاغری -  لاغری موضعی شکم با دستگاه

در نتیجه این کار،‌ خوش تراش و متناسب خواهد شد .

 

15 . دستگاه لاغری موضعی بادی جت

عملکرد بادی جت تفاوت چندانی با لیپولیز ندارد . تنها تفاوت این دو متد این است که لیپولیز از اشعه لیزر برای حذف چربی ها استفاده می کند در حالی که بادی جت از فشار آب برای این کار بهره می برد. به علاوه در لیپولیز چربی ها سوزانده می شوند از این رو امکان استفاده مجدد از آنها وجود ندارد در حالی که چربی های خارج شده از بدن در نتیجه بادی جت ، برای بخش های دیگری از بدن قابل استفاده است .

روش کار بادی جت به این صورت است که پس از بی حسی ناحیه مورد نظر ، آب را با فشار زیاد به زیر پوست وارد می کنند . این کار باعث از هم پاشیدن سلول های چربی زیر پوستی می شود . از معایب این روش این است که در صورت ورود بیش از اندازه آب به بدن ،‌ نظم ضربان قلب از بین می رود . علاوه بر این آب زیاد می تواند اثر بی حسی را کاسته از طرفی نمی توان ریسک کرد و بی حسی بیشتری تزریق کرد چرا که خطر مسمومیت به دنبال دارد .

 

 

جهت کسب اطلاع از مراکز معتبر لاغری موضعی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

مطالعه بیشتر : جراحی زیبایی تنه و اندام

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید