هزینه عمل زیبایی واژن چقدر است ؟! فاکتور های موثر در هزینه لابیاپلاستی !

هزینه عمل زیبایی واژن چقدر است ؟! فاکتور های موثر در هزینه لابیاپلاستی !
چکیده این مطلب : انتشار :دسامبر 3, 2018بدون دیدگاه

 

هزینه عمل زیبایی واژن درست مثل دیگر انواع جراحی های زیبایی، همواره معیاری بوده است که سبب شده تا افراد به انتخاب این نوع جراحی ترغیب شده و یا به کلی از انجام آن صرف نظر کنند. جراحی زیبایی واژن یکی از روش های نوین برای تنگ کردن و زیباسازی واژن است که در حال حاضر در ایران به روش های ...

کاربر گرامی ، اعتبار شما برای دانلود مطالب اعضای ویژه کافی نیست لطفا ازینجا اقدام به خرید اعتبار نمایید

هزینه عمل زیبایی واژن درست مثل دیگر انواع جراحی های زیبایی، همواره معیاری بوده است که سبب شده تا افراد به انتخاب این نوع جراحی ترغیب شده و یا به کلی از انجام آن صرف نظر کنند.

جراحی زیبایی واژن یکی از روش های نوین برای تنگ کردن و زیباسازی واژن است که در حال حاضر در ایران به روش های مختلفی صورت می پذیرد که در ادامه این مقاله به مقایسه این روش ها خواهیم پرداخت و بررسی خواهیم کرد ببینیم کدام روش بهتر می باشد. همچنین قرار است علاوه بر پرداختن به هزینه جراحی زیبایی واژن با تکنیک برش، هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی عمل جراحی است که جهت بهبود شکل ظاهری لبه داخلی و لبه بیرونی واژن صورت می پذیرد. در حال حاضر به رغم زیاد بودن هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی این جراحی زیبایی زنان بسیار مورد توجه قرار گرفته است و در شهرهای مختلف ایران انجام می پذیرد. آمار و ارقام نشان می‌دهد که بیشتر خانم هایی که متقاضی جراحی زیبایی واژن هستند، تمایل به کاهش اندازه و یا طول لبه داخلی واژن دارند که گاها مشاهده می‌شود خانم های ایرانی به کشورهای خارجی نیز جهت این عمل می روند.

مهمترین علت این که خانم ها اقدام به جراحی زیبایی واژن می کنند این است که از بیرون زدگی لبه های داخلی واژن و یا لبه های بزرگ واژن احساس خجالت و ناراحتی می‌کنند هرچند که این امر طبیعی می باشد. از جمله دیگر مواردی که موجب می شود خانم ها اقدام به جراحی زیبایی واژن کنند می توان به داشتن ظاهر تمیز و زیبا، درد در حین مقاربت جنسی، عدم تقارن ظاهری واژن، درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت هایی مثل دوچرخه سواری، احساس سایش، سوزش و یا کشیدگی در هنگام ورزش و احساس ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های مثل شلوارهای چسبان اشاره کرد.

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه عمل زیبایی واژن ( هزینه لابیاپلاستی )

از آنجایی که روش و هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی از فردی به فرد دیگر فرق می کند بسیار مشکل است بتوان رقم قطعی و مشخصی در مورد آن اعلام کرد. از این رو در ابتدا توصیه می شود که هزینه عمل لابیاپلاستی را از پزشک معالج خود و پس از معاینه توسط متخصصین بلوتاچ  جویا شوید. علاوه بر این تفاوت هایی در هزینه جراحی زیبایی واژن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز وجود دارد که در این مورد نیز افراد می توانند با گرفتن لیست قیمت ها در این شهرها از طریق حضوری یا اینترنتی ، مجرب ترین جراح زیبایی واژن را با هزینه ای مناسب جستجو کرده و پس از انتخاب مناسب ترین گزینه ، جهت رزرو وقت لابیاپلاستی اقدام نمایند. با این همه می توان گفت هزینه عمل زیبایی واژن به صورت تقریبی چیزی بین 2.5 میلیون تومان تا 3.5 میلیون تومان می باشد.

بیشتر بخوانید
جراحی کوچک کردن باسن چند روش دارد؟ ایمن ترین عمل کوچک کردن باسن کدام است؟

 

 هزینه عمل زیبایی واژن مشمول هیچ گونه بیمه ای نمی شود و کاملا آزاد باید پرداخت گردد، حتی اگر جنبه درمانی داشته باشد !!

 

از جمله فاکتورهای موثر در هزینه جراحی زیبایی واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • میزان هزینه آزمایشات پیش از جراحی لابیاپلاستی
 • میزان دستمزد جراح
 • میزان دستمزد متخصص بیهوشی
 • ابزار و نوع مواد مصرفی مورد استفاده در طول عمل نظیر نخ بخیه
 • داروهای تجویزی پس از جراحی
 • عمل لابیاپلاستی در بیمارستان انجام می شود یا در مطب و یا درمانگاه. معمولا هزینه لابیاپلاستی در بیمارستان و درمانگاه ها به مراتب بیشتر است.
 • کلینیک یا بیمارستانی که قرار است عمل زیبایی واژن در آن انجام شود در چه منطقه ای واقع شده است؟
 • مبلغ ویزیتی که باید یک جلسه قبل از عمل پرداخت شود و برای دو جلسه دیگر نیز؛ یکی پس از خوابیدن ورم لابیا ها و یک ماه پس از عمل زیبایی واژن باید پرداخت گردد.
 • اینکه لابیاپلاستی با جراحی انجام شده است و یا از طریق لیزر صورت گرفته است می تواند هزینه لابیاپلاستی را متفاوت کند. به عبارتی هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر با هزینه عمل زیبایی واژن با تکنیک برش یکسان نیست! به یاد داشته باشید که برای هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر نسبت به روش جراحی زیبایی واژن باید رقمی بالاتر بین 300 هزار تا 500 هزار تومان اضافه تر پرداخت گردد.
 • شکل و فرم و ضخامت لابیاهای مینور مهم ترین فاکتور تاثیر گذار در هزینه عمل لابیاپلاستی به شمار می رود. لابیا در واقع به لبه های داخلی و کوچکتر واژن گفته می شود. لابیاها شامل انواع کج، عقابی، استخوانی و یا گوشتی می باشند.
 • لابیاها تا چه اندازه دچار عدم تقارن اند؟ میزان چرروک لابیاها چقدر است و اندازه کلیتوریس تا چه حد بزرگ یا کوچک می باشد؟ این عوامل ممکن است سبب شود تا نیاز باشد همزمان با عمل زیبایی واژن ، عمل های زیبایی دیگری نیز مثل پرینورافی ، تنگ کردن واژن ، روشن سازی واژن، تزریق ژل به واژن و یا تزریق چربی به واژن ، صورت گیرد تا زیبایی و جوان سازی بهتری را نتیجه بدهد. اگر عمل های دیگری نیز در کنار لابیاپلاستی انجام شود هزینه هر کدام جداگانه حساب می شود. البته در اغلب مراکز در صورتی که فرد تمایل داشته باشد همزمان چند عمل بر روی واژن و ناحیه اطراف آن انجام دهد مبلغ مشخصی را به عنوان تخفیف برای وی در نظر می گیرند.
 • برای جراحی زیبایی واژن از چه تکنیکی استفاده شده است؟

 

انواع تکنیک های عمل زیبایی واژن

همانطور که بیان شد یکی از معیارهای موثر بر هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی روشی است که پزشک برای زیبایی واژن به کار می برد. البته برای جراحی زیبایی واژن و عمل لابیاپلاستی روش های متفاوتی وجود دارد که از پرکاربردترین آنها می توان به دو مورد زیر اشاره کرد :

روش trim

در این روش از جراحی و عمل لابیا پلاستی، لبه داخلی واژن بریده می شود و سپس نواحی باقی مانده به وسیله بخیه به هم دوخته می‌شود. مهمترین مزیت روش trim سریع بودن این نوع عمل جراحی است. اما این نکته را نیز در نظر داشت باشید که در این روش این احتمال وجود دارد که لبه داخلی واژن بیش از حد بریده شود و در نتیجه جای زخم بر روی لبه واژن باقی بماند.

هزینه عمل زیبایی واژن - هزینه جراحی زیبایی واژن

روش wedge

در این روش یک برش V شکل در مرکز لبه اضافه ایجاد شده است. احتمال اینکه برش بیش از حد لبه و یا باقی ماندن جای بخیه نسبت به جراحی زیبایی واژن با روش trim به شدت کمتر است، به همین دلیل روش wedge طرفداران بیشتری را نصیب خود کرده است. توجه داشته باشید برای جراحی زیبایی واژن پزشکان می‌توانند از تیغ جراحی و یا لیزر استفاده کنند که استفاده از لیزر برای این که موجب دقیق تر انجام شدن جراحی و بهبود سریع بخیه می شود معمولا کاربرد بیشتری دارد.

بیشتر بخوانید
عوارض عمل ژنیکوماستی در مردان ! امکان بازگشت ژنیکوماستی بعد از عمل وجود دارد؟

هزینه عمل زیبایی واژن - هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی - هزینه عمل لابیاپلاستی

البته علاوه بر روش های ذکر شده روش های دیگر جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی نیز توسط پزشکان صورت می گیرد . در شکل زیر عکس دو مدل دیگر از روش های برش  لبه اضافی واژن آورده شده است.

هزینه عمل زیبایی واژن - هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه عمل زیبایی واژن در ایران و خارج از ایران چه تفاوتی با یکدیگر دارد؟

بدیهی است که هر مدل عمل زیبایی در سطح جهانی هزینه هایی متفاوت دارد. در مورد هزینه جراحی و عمل زیبایی واژن نیز این مورد صدق می کند. طبق برآوردها رنج هزینه عمل زیبایی واژن در ایران حدودا 3 تا 3.5 میلیون تومان می باشد این در صورتی است که هزینه عمل زیبایی واژن در کشوری مثل آمریکا و در ایالت تگزاس بین 6 هزار دلار تا 8 هزار دلار می باشد یعنی تقریبا مبلغی بین 80 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان!!!

از این رو بسیاری از ایرانی های مقیم آمریکا ترجیح می دهند عمل لابیا پلاستی را در کشور ایران انجام دهند تا اینکه در کشوری دیگر این همه هزینه بابت آن پرداخت کنند!

 

جهت اطلاع از مراکز معتبر جراحی لابیاپلاستی ، هزینه عمل زیبایی واژن و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر : جراحی زیبایی زنان

توضیحات تکمیلی

نویسنده :

حجم فایل مورد نظر :900 مگابایت

پسورد فایل مورد نظر :https://teberooz.com/

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

بهمون نظر بدید