هزینه جراحی زیبایی واژن (هزینه لابیاپلاستی) چقدر است ؟!

0 412
جراحی زیبایی واژن یکی از روش های نوین برای تنگ کردن و زیباسازی واژن است که در حال حاضر در ایران به روش های مختلفی صورت می پذیرد که در ادامه این مقاله به مقایسه این روش ها خواهیم پرداخت و بررسی خواهیم کرد ببینیم کدام روش بهتر می باشد و همچنین هزینه جراحی زیبایی واژن را مورد بررسی قرار می دهیم.
جهت اطلاع از مراکز جراحی زیبایی واژن و هزینه عمل لابیاپلاستی در شهر شما و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

هزینه جراحی زیبایی واژن

یکی از مهمترین سوالاتی که خانم ها در هنگام جراحی زیبایی واژن و یا تزریق ژل و چربی به واژن  می پرسند در مورد هزینه این عمل ها می باشد که نکته حائز اهمیت در این باره این است که تفاوت هایی در هزینه جراحی واژن وجود دارد زیرا به دلیل این که عمل زیبایی واژن برای اشخاص مختلف فرق می کند قیمت دقیقی نمی توان از این عمل ارائه داد. البته توجه داشته باشید که لازم است هر فرد قبل از جراحی زیبایی واژن اقدام به معاینه توسط دکتر زنان نماید تا توسط دکتر هزینه درست اعلام شود. همچنین تفاوت هایی در هزینه جراحی زیبایی واژن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز وجود دارد که افراد می توانند با گرفتن لیست قیمت ها در این شهرها از طریق سایت های اینترنتی معتبر بهترین و کم هزینه ترین دکتر و مجرب ترین جراح زیبایی را پیدا کنند و جهت رزرو وقت اقدام نمایند.

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی عمل جراحی است که جهت بهبود شکل ظاهری لبه داخلی و لبه بیرونی واژن صورت می پذیرد. این جراحی زیبایی زنان در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و در شهرهای مختلف ایران انجام می پذیرد. آمار و ارقام نشان می‌دهد که بیشتر خانم هایی که متقاضی جراحی زیبایی واژن هستند، تمایل به کاهش اندازه و یا طول لبه داخلی واژن دارند که گاها مشاهده می‌شود خانم های ایرانی به کشورهای خارجی نیز جهت این عمل می روند.

مهمترین علت این که خانم ها اقدام به جراحی زیبایی واژن می کنند این است که از بیرون زدگی لبه های داخلی واژن و یا لبه های بزرگ واژن احساس خجالت و ناراحتی می‌کنند هرچند که این امر طبیعی می باشد. از جمله دیگر مواردی که موجب می شود خانم ها اقدام به جراحی زیبایی واژن کنند می توان به داشتن ظاهر تمیز و زیبا، درد در حین مقاربت جنسی، عدم تقارن ظاهری واژن، درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت هایی مثل دوچرخه سواری، احساس سایش، سوزش و یا کشیدگی در هنگام ورزش و احساس ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های مثل شلوارهای چسبان اشاره کرد.

هزینه جراحی زیبایی واژن

روش های جراحی زیبایی واژن

برای جراحی زیبایی واژن و عمل لابیاپلاستی روش های متفاوتی وجود دارد که دو روش پر کاربرد آن روش trim  و روش wedge می باشد. در روش اول لبه داخلی واژن بریده می شود و سپس به وسیله بخیه به هم دوخته می‌شود که مهمترین مزیت این روش سریع بودن عمل جراحی است. اما توجه داشته باشید که در روش trim این احتمال وجود دارد که لبه داخلی واژن بیش از حد بریده شود و در نتیجه جای زخم بر روی لبه واژن باقی بماند، از این رو معمولا بیشتر افراد از روش wedge استفاده می‌کنند ‌ در این روش یک برش وی شکل در مرکز لبه اضافه ایجاد شده  است از این رو می‌توان گفت این روش نسبت به روش trim بهتر است. توجه داشته باشید برای جراحی زیبایی واژن پزشکان می‌توانند از تیغ جراحی و یا لیزر استفاده کنند که استفاده از لیزر برای این که موجب دقیق تر انجام شدن جراحی و بهبود سریع بخیه می شود معمولا کاربرد بیشتری دارد.

بیشتر بخوانید
تزریق ژل به واژن ! روش های تزریق ژل و چربی به واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن

چند امتیاز می دهید؟
[تعداد: 1 میانگین: 5]
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − چهارده =